Alte știri din fotbal
Mesaj din delegația oficială a României: „Dacă acest lot merge la Cupa Mondială, să le facă statuie!”
0
Umilință totală pentru Arena Națională! » Reporterii GSP au descoperit dotările de la Istanbul: „Ca un telespectator în fața televizorului”
0
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
37
Știri din fotbal internațional
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
1
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Sunt din Danemarca! Se adeverește ce spunea Dan Deșliu: Da ne marcă ăștia, domnule, la fiecare șut!!
La fel de hotarat a fost Becali, dar si Dica si cu baietii aia din Norvegia, ca nici nu stie nimeni cum ii cheama si le-au incarcat aia 10 boabe. Acuma vrea sa ii bata pe West-Ham, care i-a dominat cu echipa de rezerve si i-a spulberat cand au intrat vreo 3 titulari! Mai baieti, voi chiar nu va mai treziti la realitate, traiti tot in visele hegemonice ale lui MM?
Din gură el îi bate pe toți!
Oricum,la căția bani a făcut,cu siguranță e mai deștept decât tine!
Pai bine ma maestre ma,nu tu ai luat toate muraturile platind bani grei pe ele? Acum faci pe cunoscatorul? Spala-te cu ele pe cap.
Un jucător din Serie C și altul din Serie D din Italia sunt singurii care par fotbaliști la ZCSB!!
Da, Tirnovanu este un mare câștig! Cu danezii a avut zece șuturi pe poartă și a luat... ZECE goluri!!
Pe unde e Becali acum, mirosul lasat de Hagi a trecut demult... Si el vrea sa ia titlul?? Si mai si crede ca s-a desteptat...
HAI sa vedem nea Gigi!!! ... nu bati pe Silkeborg si vrei sa bati W-HAM ?? ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.