Alte știri din fotbal
Florin Prunea, verdict înainte de Craiova - U Cluj: „Gândiți-vă ce va fi acolo dacă nu le iese”
0
„Steaua este una singură!” » Cum a ajuns antrenorul pe lista lui Gigi Becali fără „filiera machedonească”
0
CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2
0
Thomas Neubert a spus-o în direct: „Fac pariu că el vine antrenor la FCSB”
3
Știri din fotbal internațional
Răsturnare de situație cu jucătorul liber de la 1 iulie! » Chivu vrea să-l păstreze + Detaliile contractului oferit
0
Celtic - Hearts, în ultima etapă din liga Scoției » „Finala campionatului” care poate scrie istorie
0
FIFA a renunțat la 80% din pretențiile financiare » 1,4 miliarde de oameni vor putea urmări Campionatul Mondial
0
Controversă privind vârsta portarului de 16 ani: „Este rușinos și jenant”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
Logica fcsbista a la Ștrul:” ala cu X8-ul nu era el” :-)))))) In ce hal ...
Face cât se oferă ... Așa e in capitalism. Pe parmalaci i-au păcălit “verii”, pe americani nu știu dacă vor reuși mai ales ca MLS e plin de “latino”, mult mai buni decât Tanase la un preț mult mai mic. Așa a fost și cu janta aia, nu m-a obligat nimeni sa dau 2000 pe ea, puteam cumpara 4 noi la aceiași bani, ba mai și rămâneau, însă io am vrut musai sa fie la fel cu cea originala. Merita 2000 de euro!? Pai dacă am dat însemna ca da! :-))))
Dar Pepe, care a ajuns la Arsenal in august 2019, când va confirma? A început recent să joace puțin mai bine, abia la 1 an jumate de la transfer (care a costat 80 de milioane de euro, cel mai scump din istoria lui Arsenal). Dar Havertz, când va începe să dea randament la Chelsea, a costat si el 80 de milioane? Deja e din septembrie in Premier League și deocamdată nu a demonstrat nimic! E nevoie de timp, Man va confirma, poate peste 2-3 luni. Până atunci, e liber la hateri care nu vor mai recunoaște nimic de cele zise acum, după ce Man își va intra in joc.
Băi schimbați-vă numele în Becali sport sau puteți să apăreți ca supliment de weekend la Financiarul pentru că știrile principale sunt despre Becali, primul sportiv al țării și câți bani vrea (visează) să facă el, principalul scop al vieții acestui individ. Puteți încerca și o variantă video de divertisment, un reality show Viața la palat, nu cred că ar refuza. Scoateți și o variantă locală, Botoșăneanul, în care personajul principal să fie Iftime, altă vedeta media în devenire.
app ,prostule ,ca tot te-ai bagat in discutii , ala cu X8-ul nu era el ,prostule care esti prost ,te mai faci si de ras...cat e janta!?:))
Băi cazarmă, nu-l mai boci tu din mila pe Tanase, mai bine plânge-ți singur de mila moștecuțule ! Peste câțiva ani cand, in sfârșit, o sa-ti vezi visul împlinit si-o sa ajungeți in liga ... 2 ( da' ce credeai ? ), sigur dac-o sa vrea jiji, hi-hi-hi, o sa fiti nevoiți s-o luați iar din județeană pentru că, deh cazarma asa cum este organizata acum are interzis in liga 1 ! Hai pa si baga masiv la frustrare ....
mai pe scurt ,paznicule ,Tanase face cat tot CSa-ul vostru !:)) mai raman bani si de o bere! ca tot te bagi in discutii ...prostule!
Insramna ca Lemn Tanase a semnat in august 2016 dupa aceiasi schema ca la Harut.Contractul era pe 5 ani, iar acum Gsp spune ce mai are 2 ani. Fraieresteanul fcsbist a semnat 5 ani si 2 ani in alb.FaciCeSpuneBecali!
Băi, Mitriță A AJUNS la New York și, dacă nu or da arabii mai mult (apropo, Mitriță este accidentat de vreo 3 etape, iar Al Ahli fără Mitriță este ca New York City FC fără Mitriță - au căzut de pe 1 pe locul 4), americanii îl vor lua înnapoi fiindcă este un fotbalist bun. Giovanni zicea acum ceva vreme că pe Coman îl duce la New York, acum văd că Tănase încearcă oceanul cu degetul... Din curiozitate te întreb, golul lui Mitriță (ultimul, că e mai recent, ăla cu elplecând din propria jumătate de teren, urmărit de ”copilașii” ăia) ți-a produs vreo impresie??
Asa e Iosife
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.