Alte știri din fotbal
Istvan Kovacs, „retrogradat” de Kyros Vassaras în Liga 2
0
„Și-a irosit toți banii pe care-i avea de cheltuit” » A vorbit pe șleau despre Adrian Mititelu: „Conflictul cu comunitatea locală...”
0
Prima reacție de la U Cluj vizavi de controlul antidoping la finala campionatului: „Este o procedură”
0
Antrenorul din Superliga s-a răzgândit și rămâne și în sezonul următor: „Am avut o altă discuție”
0
Știri din fotbal internațional
Cutremur în Serie A » Sarri s-a enervat și pleacă de la Lazio înainte de „Derby della Capitale”
0
Belgia a anunțat lotul final pentru Campionatul Mondial » Absenți de la Chelsea și Juventus
0
Scandal la conferința de presă! » Înainte de „cel mai scump meci din lume”, antrenorul întrebat frontal: „Sunteți un escroc?”
0
David Beckham a devenit primul sportiv britanic miliardar » Averea colosală pe care o are
0
Lifestyle
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
1
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Alexandra Căpitănescu, primul mesaj după ce s-a calificat în finala ...
Libertatea
Femeia din Sibiu care și-a omorât mama pentru a pune mâna pe avere s-a ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 20 de județe din România. Harta ...
Libertatea
FCSB adevarata Faci Ce Spune Becali
Are dreptate!Daca Istvan il elimina de la inceput de Sapunaru-cum l-a eliminat si pe Steliano- nu mai era nevoie sa dicteze nici un penalty!Ca prea pute!
Mi se pare urat modul in care procedeaza Becali chiar daca ii plateste dar pe de alta parte este vreun jucator dat afara de Becali care a avut vreo cariera stralucita? Singurul de care imi pare rau este Planic
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pana se face transferul, intra aia în insolventa iar...
Da, sunt respectati. Cu precadere Liviu Ganea, Voiculet, Maftei si multi altii care au pierdut zeci, unii char peste 100 de mii de euro cand acest club de escroci, CFR, a intrat in insolventa si adat teapa jucatorilor proprii si statului roman.
Budescu a terminat-o cu fotbalul! Să meargă la CFR, de ce nu? O să-l respecte bodyguarzii lui Varga cu niște ciomege pe spinare =)))))))))
respectati, batuti de bodyguarzi prin vestiare si neplatiti de luni intregi ahahahahahah
Budescu este umilit a doua oară de Becali.Budescule ia banii și pleacă unde ai vedea cu ochii da să-i deschizi bine ochii nu te mai lăcomi la bani mulți dute la CFR. acolo jucătorii sunt respectați.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.