Alte știri din fotbal
Ultimatum pentru Denis Alibec la FCSB: „Ori îl scot din lot definitiv, ori mă mai bazez pe el”
0
A intervenit și a deturnat negocierile pentru aducerea lui Moruțan! Gigi Becali: „Vă spun cum s-a întâmplat, adevărul”
0
Unirea Slobozia - UTA Arad, primul meci pe stadionul „1 Mai” în Superliga » Golul 3 vine în minutul 73!
3
Statisticienii au făcut calculele » Ce șanse are FCSB să prindă play-off-ul după eșecul cu FC Argeș
0
Știri din fotbal internațional
E război la Real Madrid! Au împânzit orașul cu mesaje macabre anti-Florentino: „Terminat, bun de eutanasiat!”
0
Manchester United - Manchester City, derby-ul etapei 22 din Premier League
0
RB Leipzig face prima ofertă oficială pentru transferul lui Radu Drăgușin! » Fundașul lui Tottenham are concurență din Serie A
0
Juventus, acord cu golgheterul din Premier League! Dar un avertisment: „Nu plătiți prețul corect, nu pleacă”
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski dezvăluie informații secrete. Ucraina se pregătește ...
Libertatea
Ce atata campionat? 8 puncte fata de locul 2? Nu-i problema, rezolva Gigel. L-a avut pe Sorescu in mana, l-a preferat pe (Ni)Miculescu, acum il cedeaza pe Djokovic dar il pastreaza pe Ov Popescu. Nu ai atacant central dar il dai pe Compagno. La prima accidentare mai serioasa e in fundul gol. Dar na, gandire cu premeditare la astia. Sunt experti in auto sabotare, psihic sunt praf, dar se vad campioni. Vor realiza si de data asta dubla istorica, Nici Cupa, Nici Campionatul. De cupa au scapat, de campionat mai au putin si scapa. Ei joaca bine doar in turnee de pregatire sau in meciuri fara miza. Atata s-a putut!
Nea Gigi se comportă cu echipa ca un șofer. Când dă rateuri, în loc să o ducă la un mecanic bun, își cumpără piese de pe net și se apucă el de reparat. Asta înseamnă să arunci cu banii.
Zici ca le da de pomana.. Daca nu achita obligatiile contractuale sunt consecinte
Nu au obosit. In plus, le place sa fie amagiti, dusi cu zaharelul, "anul asta sigur iesim campioni". Se joaca George cu mintea lor.
Rotariu nu vrea să plece pentru ca e fecefecesebist de mic
Bre nea pipera , Compagno fără bârsan nu face nici cât o ceapă degerată !
Astia fiind nu demult "tunurile" date de Becali in perioadele respective de transferari. Dupa care aducea altii si altii, la fel, senzatii. Titluri care mai de care, dupa ca se dezumflau de la primul meci. Saracii suporteri, traiau periculos, de la agonie la extaz, dupa care le spune ca nu-l intereseaza titlul cat sa nimereasca un transfer de senzatie, "sa umfle conturile la loc". Acum e in perioada aia in care se amageste singur cu niste ipotetice "tunuri" care ar urma sa vina. Le fixeaza preturile alea imposibil de realizat, pe restul ii da aproape gratis. Scenariu in bucla! N-ati obosit sa luati atatea țepe? :)))))))))
Asta da profesionist, om cu suflet mare! Normal ca i plateste, doar nu or juca pe bonuri de masa. Ti se pare ca altii nu platesc??? Manager , patron , antrenor ca idolul multimilor adevarul ca mai rar gasesti!
Omul asta nu e om !
Ganea chiar începuse să joace…
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.