Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Mesajul sfâșietor trimis lui Jota înaintea accidentului! » Dezvăluiri din biografia „Niciodată nu mai e mult timp”
0
Eroare incredibilă de contract » Greșeala care a amplificat criza financiară și riscă să coste scump clubul din prima ligă
0
Planul lui Manchester United pentru a economisi peste 1,3 milioane de euro pe săptămână
0
Agentul lui Enzo Fernandez a răbufnit: „Complet nedrept!” » Scandal la Chelsea
0
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
6
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Primul avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului de la ...
Libertatea
„Am supraviețuit perioadei de vârf a mandatului lui Trump“. SUA își pierd ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Mircea Lucescu a făcut infarct chiar înainte să fie externat și este în ...
Libertatea
Stii cum e, se invarte roata...de ce respect, trebuia sa anunte, e imoral ce a facut! Faptul ca Gigi face lucruri imorale nu-i da dreptul si lui sa faca la fel!!!
E vina voastra ca nu i-ati prelungit contractul!
Pe Meme îl poți cunoaște și cu o mătură, sau cu un creion , depinde de diametrul interior (alezaj, cum se zicea pe vremuri).
Cand pufulete lua gol de la stana de la 35 de metri nu se mai intreba gigel nimic ? Caci dinamovistii il faceau chior ! Cand Negoita a spus cu subiect si predicat ca ce a facut magarul de Barboianu in meciul direct era ceva intentionat sa faultezi la 2 m de arbitru de 2 ori grosolan pentru a face 11 m....spunea gigel ca .....vrajeala domnule. Acum taci si inghite, Oricum ar fi, golul DINAMOVISTILOR a fost imparabil in vinclu....asa ca nu mai cautati scuze. P.S. Jenant sa te bata o echipa ce este ciuca batailor in campionat.
Respect, Bălgrădean!
Povestește mai bine cum a ajuns Tucudean golgheterul campionatului aproape moca la CFR...Desigur meciurile alea in care Viitorul a veni la Cluj și nu a avut decât o singură acțiune de poarta nu era inclusa în preț...La fel cum Bud un campionat mai înainte ne spunea că el nu joaca contra Viitorului că pleacă în vacanță...
Of, sărăcuțu'! Iar ai avut coșmarul ăla...
sa-ti amintesc prietene cum se chinuia cretu sa faca un penalty intr-un meci gaz-fecesebe he he? si cum a fost transferat apoi oare unde?
Fraierii,Becali vorbea de jucătorii altor echipe public !!! Nu a legitimat- pe nimeni pe ascuns!!! Ce ar fi daca după meciul cu Craiova ai afla că Becali a semnat contracte cu jucători olteni înaintea meciului???
Forza Hermannstadt!!! Eliminaţi abominaţia din Cupă, locul 6 în play-off, apoi falimentul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.