Alte știri din fotbal
Mehmet Topal nu se ferește de cuvinte: „Ar fi insuportabil pentru Turcia să piardă contra României” + Ce spune despre o revenire la Petrolul
0
Victor Pițurcă „a comis-o” în direct la TV » Ce a urmat
0
Ioan Andone a alcătuit echipa României pentru barajul cu Turcia: „Nu poți face experimente acum”
3
Naționala României a susținut ultimul antrenament înaintea plecării spre Istanbul » Cum arată programul de miercuri
0
Știri din fotbal internațional
De ce a decis Liverpool să-l lase pe Salah să plece liber » Salariul colosal la care renunță egipteanul
0
Starul lui Manchester City poate juca cu Messi! Visul lui Beckham, tot mai aproape de realitate
0
Pleacă titularul lui Cristi Chivu?! MM Stoica a făcut anunțul în direct: „Știu sigur! Contract dublu în Turcia”
1
Surprizele pregătite de Vincenzo Montella pentru play-off » În ce sistem ar putea juca Turcia contra României
1
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Conversația dintre Donald Trump și Benjamin Netanyahu care a declanșat ...
Libertatea
Vedetă de la Hollywood, de nerecunoscut. Schimbare de look la 55 de ani: ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Patru tactici-cheie prin care Iranul poate forța retragerea SUA, chiar dacă ...
Libertatea
Hehe, cand Peluza Sud s-a delimitat fara echivoc de fc fcsb, nea cici poza in om fericit ca " au plecat vagabonzii si derbedeii si au ramas copiii si familiile la stadion" . (Oamenii familisti si pasnici fiind mustata&co.). Acum, e un conflict mocnit, declansat de abordarea din cupa cu dinamo, si amplificat acum de ratarea unui nou campionat. Lucrurile astea apasa chiar si cei mai fideli gigisti, care au inceput si ei sa vada ca fc fcsb nu mai valoareaza nimic, ca brand, rezonanta, ce vreti voi, si iata realizeaza acum ca performanta sportiva (singura care mai putea tine steagul simpson sus), lipseste cu desavarsire. Automat incepe razmerita, si nu se va incheia cu una cu doua. Vor fi iesiri grosolane ale ciobanului la adresa galeriei fecesebiste. Nu ca mi-ar parea rau, acesti tradatori merita cu prisosinta tratamentul blasfemitor de la palat :))) Ideea e ca se mai trezesc si ei putin la realitate. Cam tarziu,dar asta e :))
Daca nici dupa declaratiile astea nu e declarat persona non grata de catre FRF, inseamna ca sunt chiar complet inutili.
Mai, Gigică, singurul lucru de care îmi pare rău e că tot invoci divinitatea în discursul tău care nu are de-a face cu nimic ce e sfânt. Revenind la fotbal, am putea spune că DATORITĂ ție a apărut programul DDB, că DATORITĂ tie Dinamo a luat cupa ligii (tu ai alcătuit primul 11 al fcsb-ului și Ando ți-a dat cu terenul în cap), că DATORITĂ ție Dinamo, și în sezonul ăsta, care a reprezentat apogeul problemelor apărute peste ani la echipă, a jucat în semifinala cupei (din nou, tu l-ai adus pe neamțul pro-pungute galbene și jucătorii nu le au putut folosi, fiind eliminat din Cupa de Dinamo), DATORITĂ ție Dinamo e, la ora actuală, cea mai titrată echipa din prima ligă (până la promovarea Stelei), că tu ai distrus Steaua din prima ligă și ai creat o prăpastie intre fani.)) Prin urmare, tu ești un clovn care atârnai cu fularul echipei Dinamo la gât acum mulți ani.)) Da, ai distrus fotbalul românesc, dar ai produs și ura la adresa ta și a echipei tale, fapt pentru care multe alianțe au fost doar sa nu iei tu campionatul.)) Speram că o dată cu revenirea Stelei sa dispari din peisaj și sa revină fairplay-ul în fotbalul autohton.
Mare prostovan. A distrus el Dinamo și Rapid? Ce le-a băgat el în faliment? El a distrus doar Steaua, atât.
HAIOS E CA NICI NU INTELEGE CA AIA DE LA "FERMA" IL TIN IN FOAME PENTRU SIMPLUL MOTIV CA E GREU SA GASESTI ALT PROST CARE SA FACA NONSTOP ACEASTA MUNCA DEOSEBIT DE MURDARA :)))
ACEST PERSONAJ GROBIAN NU A DISTRUS DOAR DINAMO SI RAPID, A DISTRUS TOT FOTBALUL ROMANESC ! DACA CRAIOVA SI CFR NU CEREAU CONTROL ANTIDOPING EI DEFILAU IN CAMPIONAT CU PUNGULITELE LUI NEUBERT ! OARE DUMNEZEU NU VA DESCOPERI TOT CE SE FACE ACOLO ??? A DISTRUS SI NATIONALA IMPUNAND ACOLO MARIONETE DE TIP RADOI SI STOICHITA CARE II APARA INTERESELE LUI SI NU A ROMANIEI ...!!!
In cupa cine v-a distrus?
Usor e sa distrugi, mai greu e sa construiesti. In fine, daca asa crede oieru ca a distrus el pe Dinamo si Rapid inainte sa recunoasca ca a distrus steaua in momentul cand a maturat pe jos cu emblema clubului e sigur ca si sfarsitul lui fcsb e aproape. Sanatate !
AMARATUL A BAgat template-ul cu "Rapidul a murit" fara sa gandeasca vreo secunda CA ALA ERA TEMPLATE-UL CONTULUI RANDOM :))) BHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA
Atât de tare ne-a distrus, încât a rămas cu sigla becaliferă, model Simpson.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.