Alte știri din fotbal
Mirko Pigliacelli a refuzat să plece de la Catanzaro » Transferul italianului a picat
0
Poli Timișoara a transferat și la birouri: „Om de cuvânt ca „Lordul” Pădureanu”
1
A dat planurile peste cap la FCSB » Când se alătură lotului roș-albastru
0
Rapid, adversari unul și unul în cantonamentul din Austria! Și Universitatea Cluj va fi cu ochii pe un meci
0
Știri din fotbal internațional
Tocmai nemții au ajuns să se plângă?! » Marea problemă a lui Nagelsmann: „Fizicul e dificil de antrenat!”
0
Cât a ajuns să coste un bilet la Portugalia - Croația » Prețul s-a dublat în câteva ore
0
Veste excelentă pentru Germania » Titularul s-a antrenat înaintea meciului din șaisprezecimi
0
Cine e românul care are cele mai multe goluri la Mondial
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Cum e viața de student în străinătate: de la cursuri aplicate la chirii de ...
Libertatea
Obiceiul de la duș asupra căruia oncologii trag un semnal de alarmă: ...
Adevărul
Aventurile în Zimbabwe ale fostului dinamovist: „Am nimerit la o bancă ...
GSP SPECIAL
Cazul Caracal, după 7 ani. Nicolae Alexe, dat exemplu de IGPR despre cum se ...
Libertatea
Sau de echipe sustinute din bani publici!
Greu de spus. Cert e că atunci când fericitul scenariu va deveni realitate, GSP va fi istorie.
Gigi BEcali de ce ai lasat pe Coltescu - omul tau -sa bage inca o echipa Sibiul , pe la care a trecut si MUresan , in Liga 1 ??? Pai U cluj era un rival si o presiune in Plus pe CFR! Cu sibiul--CFR are 6 puncte asigurate ! razboiul se castiga in detalii....
Lasă că l.ai ajutat sa nu retrogradeze.vezi ce ai facut acum ca l.ai ajutat sa intre in play off.ai pierdut 3 puncte(1.5 după injumatatire,rotund 2).cfr ar fi avut acum 2 puncte in plus,bateai la buzău si aveai 1 punct in plus,ti.l scadeau ca ai avut avantaj prin rotunjire si era egalitate de puncte.castigai titlul la meciurile directe.ar fi intrat botoșani in play off,tot 6 puncte luai.asta...așa...ca idee
Cine?!!!*** Dinu?!Altul mai credibil n-ai gasit?Cu alta ocazie zicea cum Maior(pe atunci directorul SRI) cica „l-a luat pe el deoparte”ca sa...„avertizeze pe Dinamo”- (sa iși apere corect șansele in meciul cu echipa lui Becali)!Da tovarași,e adevarat,dar cu unele„nepotriviri”-ca la Radio Erevan!Și anume,ca Maior l-a averizat pe el-pe „distinsul”mâncator de ce nu trebuie-și nu pe Dinamo-sa nu mai faca„lobby”printre fotbaliștii lui Dinamo-(impreuna cu frații Becali)-sa dea punctele lui...Becali!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alo Federatie si Liga *** a facut autodenunt, deci retrogradare in Liga 4. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oare când scapa România de *** asta de club condusa de penali, camatari, oameni fără educatie si fara caracter?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da, Dinu a declarat așa ceva, iar apoi i s-au cerut probe! "Dragul meu, probele sunt la finul meu, Țălnar, la George Maior, la domnul Badea și la cineva din Pipera." Te rog scuză-mă că nu-l cred pe Dinu în dauna unor probe palpabile și evidente, de genul contracte antedatate și semnături pe blat sau măsluite. A făcut aceste declarații acum 2 sau 3 ani, de ce nu le-a făcut la momentul producerii presupuselor fapte?
Ma ,pai nu prea au invatat !!!Nu a spus Cornel Dinu de VALIZA 2 ,cum bani de la CFR au ajuns la Dinomo sub umbrela la zeci de procurori si un sef de serviciu secret ???Daca presa nu s a facut macar ca abordeaza subiectul atunci FRF si organele statului crezi ca au facut ceva ?Declaratie facuta de Dinu in ora de mare audienta la tv. ...
Știi care e problema, Gigică? Pandele, așa pesedist cum e și cu averea făcută controversat (să nu spun ***), nu e prost. Doar nu crezi că Pandele merge la pușcărie pentru a-ți face pe plac? Ai auzit de abuz în serviciu? Ai auzit de instigare? Puțircă a primit un an de închisoare cu suspendare în celebrul dosar "Valiza", că a semnat pentru tine ca martor un contract măsluit (antedatat) privind vânzarea-cumpărarea unui teren în Cluj. Crezi că alții nu au învățat ceva din pățania lui Puțircă? P.S. Tot cu gura mare ai rămas și după ce ai ieșit din pârnaie, "evlaviosule". Împarți dreptatea după capu` tău, te vezi un fel de zeu, te simți persecutat, te victimizezi, dai din gură ca o țață proastă. Vezi-ți de omeniile cu Hagi și Iftime, că doar alea ți-au rămas.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.