Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Victor Micula jr, trimis să muncească la mănăstire. Pedeapsa judecătorilor ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Prima declarație a lui Nicușor Dan despre scumpirea benzinei și motorinei ...
Libertatea
Traduc si pentru cei saraci cu duhul ca tine, ce vina are Morutan ca scrie in presa ca ar fi monitorizat de Inter ? De ce-l jigniti in halul asta ?
Prostovane, ce jucator a declarat vreodata ca e bun de anumita echipa ?..Bine, in afara de cei dusi cu pluta, cum ar fi Victoras Iacob sau antrenorul Chirila Ionut :))
De ce jignesti un om in halul asta ? A declarat el ca e de Inter ? Rusine sa le fie si prostilor care ti-au dat like-uri.
Morutan e varza, o sa plece si el in America,impreuna cu Mbappe Coman
Castiga Morutan cat bugetul lui Dinamo :))
Du-te ma de aici! Cum să-l ia Inter *** Nu mai gaseste Inter jucători in toata lumea si s-a oprit să-l urmărească pe Olimpiu!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Terminati ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
inter continental
FCSB se prăbușește financiar! Crește din nou datoria către ... www.gsp.ro › Fotbal › Liga 1 17 oct. 2020 — Colaps financiar la FCSB! Gigi Becali are două soluții pentru a salva clubul.
Sunteti in urma. Lui Man si lui Coman tocmai ce le-a marit salariile de la 15 la 17.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.