Comentarii (132)
leul_90
leul_90  •  10 Martie 2020, 13:18
Postat de felix_grandet pe 10 Martie 2020, 09:51

Pardalnicule, domnul Talpan se afla la acel meci pt a sustine adversara echipei Fotbal Club FCSB. Nu mai dezinforma!!!

Putea sa nu apara Floricica gsp-ului, sa isi dea cu parerea? Esti foarte bun la asta, mai putin cu dovezile si argumentele. De fapt, denota crasele lacune pe care le ai in materie de documentare, argumentare si logica. Daca ar exista meseria de parerolog, ati fi toti specialisti si milionari.. Dar fara dovezi si argumente, chiar si Floricica e in stare sa isi dea cu parerea!

felix_grandet
felix_grandet  •  10 Martie 2020, 13:18
Postat de juliusmad pe 10 Martie 2020, 13:02

După cum postezi la toate articolele despre Steaua, asa s-ar părea :))

Esti prooosssttt!!!!

felix_grandet
felix_grandet  •  10 Martie 2020, 13:17
Postat de jack_the_stripper pe 10 Martie 2020, 13:10

Cam șchioapă italiana vorbită la Cluj... ;-)

Jackie, Jackie, Jackie... mai spune odata aia cu ''Da ce-ai zice de un event?'' :)) Mi-a placut mult de tot! MERCI!

clujcampion
clujcampion  •  10 Martie 2020, 13:14
Postat de juliusmad pe 10 Martie 2020, 13:02

După cum postezi la toate articolele despre Steaua, asa s-ar părea :))

Cand gandesti cu mintea ciobanului, nu a ta, multe lucruri le intelegi gresit.

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  10 Martie 2020, 13:10
Postat de clujcampion pe 10 Martie 2020, 12:50

Da ma... se pare ca esti dovada vie a zicalei "stupido come pecora" ca tot ii la moda italiana zilele astea. Clar un tip cu pseudonimul clujcampion ii fa al Stelei....

Cam șchioapă italiana vorbită la Cluj... ;-)

george_br
george_br  •  10 Martie 2020, 13:05
Postat de juliusmad pe 10 Martie 2020, 11:43

ma inteb ce parere ai despre clovnul vanzator de tablouri marcel popescu :)))

... si inca ceva... cred ca m-ai identificat gresit... Nu sunt fanul echipei facute in eprubeta la Mogosoaia. Pentru experimentul ala nutresc aproximativ aceleasi sentimente ca si pentru minusculul personaj pomenit in prima postare.

juliusmad
juliusmad  •  10 Martie 2020, 13:02
Postat de clujcampion pe 10 Martie 2020, 12:50

Da ma... se pare ca esti dovada vie a zicalei "stupido come pecora" ca tot ii la moda italiana zilele astea. Clar un tip cu pseudonimul clujcampion ii fa al Stelei....

După cum postezi la toate articolele despre Steaua, asa s-ar părea :))

juliusmad
juliusmad  •  10 Martie 2020, 13:00
Postat de george_br pe 10 Martie 2020, 12:56

Nu-l cunosc foarte bine, am auzit prima data despre el cand a venit presedinte la Craiova pe cand era Cartu antrenor. Mi-a dat impresia ca e un tip care are o parere exagerat de buna despre el insusi, bun de gura. E un oportunist, nu poti sa ai incredere in el. Nu stiu cu ce se ocupa in particular. Oricum, imi displace profund si el, se incadreaza perfect in peisajul fotbalului mioritic.

Corect!

clujcampion
clujcampion  •  10 Martie 2020, 12:50
Postat de juliusmad pe 10 Martie 2020, 12:38

Pai vad ca tu și cu madame grande va agitați ca laptele bătut. Mari fani ai Stelei, nu? :))

Da ma... se pare ca esti dovada vie a zicalei "stupido come pecora" ca tot ii la moda italiana zilele astea. Clar un tip cu pseudonimul clujcampion ii fa al Stelei....

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  10 Martie 2020, 12:47
Postat de juliusmad pe 10 Martie 2020, 11:43

ma inteb ce parere ai despre clovnul vanzator de tablouri marcel popescu :)))

Aloooo! Vorbește frumos de nea Marcel, că-i ditai cavalerul de Malta...

  • 1
  • •••
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • •••
  • 14
Comentează