Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Nu cu amenzi si suspedari se vor recupera anii de scoala lipsa din biografia ciobanului. Educatia nu se completeaza si nici nu se impune cu penitente, ea se dobandeste prin munca si staruinta. De la un astfel de individ nu poti avea asteptari. The case is closed!
Ești nelipsit de la comentariile aiuristice, *** Spune-ne ceva și despre idolul tău pianist și recordmen la datorii la bugetul statului. Cel cu echipa impostoare FC D 1948 SA. Că, după cum spune o persoană avizată, Prunea: ”Dinamo nu mai este Dinamo ...ar trebui să ne schimbăm denumirea. Noi venim la Dinamo, ni se deschide ușa cu o cheie. Stăm două ore, jucăm, facem duș, plecăm și se închide ușa. Asta este singura noastră legătură cu clubul mamă. Nu mai avem nimic în comun cu el... suntem un fel de FC Săftica.” Unde o să jucați? La Săftica, să nu vă știe nimeni că sunteți în playout? Să vă etalați coregrafiile scremute de recidiviștii din PCH?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Gigi e recidivist la toate instanțele posibile. :)) Asta-i idolul proștilor!
PROTESTEZ , cum un om care face biserici , da bani la saraci, pupa icoane sa pateasca un ca asta. Te slavim si te aparam noi suporterii devotati din PRA! free gigi ca te iubim si ca tine nu gasim.
În două cuvinte: *** Eu mă refer doar la FC D 1948 SA, numită de Prunea FC Săftica...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Are dreptate, ***. Idolul tău e *** și la fotbal, e *** și în afara fotbalului. Iar echipa sa e impostoarea Fotbal Club FCSB, nu Steaua București. Pe ce stadion veți juca? La Urlați, ca să se audă bine cum urlă *** din peluza nord?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
uuaaaaaaiiii, da ce titlu! si in articol scrie ca-i ia caii de la bicicleta. da, uite, merge sa comenteze talparinistii prostalai, care minte nu are :)))
Mostra de gigist sadea.
Eu v-am mai spus ca Gigicu e fanatic religios si vorbeste din SCRIPTURA, unde niste "baieti destepti" au clasificat femeia DREPT ceva inferior care trebuie sa fie la cheremul barbatului ei (un fel de sclava)... ACUM ca BURLEANU si FRF-istii sunt atei si nu citesc SCRIPTURA, ghinion pentru GIGICU :)))
ca ca tine nu gasim, vrei sa zici.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.