Alte știri din fotbal
Hermannstadt - Dinamo, în etapa #23 din Superliga » Echipe probabile + cote
0
Mircea Lucescu, internat la spital: „Sunt sub supravegherea medicilor, sper să mă refac repede”
5
Dinamo are un plan uriaș pentru Cătălin Cîrjan: „Top 3 din Olanda sau Belgia”
1
Directorul sportiv de la Dinamo anunță: „Ne-am strâns mâna, cifra pentru următorii doi ani e stabilită”
6
Știri din fotbal internațional
Bîrligea, criză de nervi după schimbare: a luat panoul la șuturi
0
Spre Cupa Mondială din 2030! Carlo Ancelotti, în discuții avansate pentru prelungirea contractului
0
Negocieri avansate! Malcom Edjouma, așteptat să semneze cu un colos
0
Inter - Pisa, în debutul etapei #22 din Serie A » Cristi Chivu, față în față cu Marius Marin
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Dezmățul financiar din primăriile României. Cazul angajatei căreia ...
Libertatea
Care justiție? Cea coruptă care mănâncă banii din PIB și care are pensii speciale pentru (NE)muncă!? Ciobanul este prost că de mergea la CEDO garantat câștiga!
„nu apare comentariile” ... Moș Vasile, dacă tot în maniera asta ai scris și în cele care n-au apărut, pentru a nu atrage atenția copiilor de școala generală, cel mai indicat e să nu (mai) apară!
„Echipa ar putea ajunge la fiicele sale.”:)))))))) ... Deci, asta reprezintă FCSB pentru ocnaș! Un bun personal, la cheremul lui, de pe urma căruia să stoarcă cât mai mulți „bănuți”. Păi, și cu spiritul acestei echipe cum rămâne?! Poate ne lămuresc suporterii.
Pai nu Rapid a fost buna. Ailalati au fost prea slabi.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Adica adio, dar raman cu tine. Cata vreme merge bishnitza cu jucatori, e acolo, pe faleza...
Pai dacă nu exista ne-a jjijji cu cine mai țineai tu astăzi!? Ca doar el a salvat … Steaua! :-)))
Conform Justiției, Steaua a încetat sa mai existe ca echipa de fotbal după ‘98, AFC Steaua nefiind nici ea Steaua. Respecta ba Justiția, nu doar când îți convine tie! :-)))
de ce nu apare comentariile mele ca doar ma-m logat cu contul google. Va rog dati-mi detali.
salut
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.