Alte știri din fotbal
Gabi Balint i-a făcut praf pe „tricolori” și a dat declarația serii: „Cu poponețul în poartă?”
0
Montella, surprins de România: „Nu mă așteptam să fie chiar așa”
0
Mircea Lucescu a găsit vinovatul, în conferință, după Turcia - România 1-0: „Dacă nu făcea acea greșeală...”
0
Mircea Lucescu a plecat în timpul interviului și l-a scos din sărite pe Craioveanu: „Pe ei nu s-a supărat?! A stat o oră la îmbrățișări”
5
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
1
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Radunovic? Sau te referi strict la romani? In acest caz, putem spune ca nu are concurenta, de aceea ar fi el cel mai bun.
Daca Becali e idolul meu, t*** De acord?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Căt despre Europa,ce sa mai vorbim,din moment ce voi și înfintati și reînfînțati nu prea știți pe unde se află.In afara de acel an 2006 cind v-am demonstrat încă o dată ce înseamnă această Europa,dar ați avut un parcurs decent,nu prea i-ați văzut "culoarea".Așa că abține-te păna la anul,cănd abia aștept sa va văd parcursul în aceasta Europă.Crezi că treceți de vreun tur preliminar?Eu nu prea cred,însă stai sa vedem dacă ajungeți acolo că este lung drumul și până la playoff,dar pănă-n Europa
Nu,nu!Dacă a falimentat,înseamnă că a decedat.Si dacă a decedat,nu avea cum sa existe decât reînființat.Ca în poveștile cu Făt Frumos și Frumoasa din Pădurea Adormită,care a decedat și a înviat-o printr-un sărut.Pe Rapid l-a "sărutar"Tudorache,fostul Primar al Sectorului 1 și a reînviat.I-a intreabă-l și o sa vezi ca-și arogă meritele și cred că are dreptate,că altfel îi făceam pomană de 10 ani
fccrapid..
Rapid s-a înființat pe 11 Iunie 1923, metre. Dar comuniștii, fiindcă pe 11 Iunie era o mare sărbătoare a lor, au mutat pe 25 Iunie data înființări echipei. Rapid nu e nou. Are 100 de ani de istorie. A falimentat doar vechea societate care îl administra. A fost cumpărată marca de către noua societate care administrează acum destinele echipei de fotbal. S-a întâmplat și la noi ca și la alte echipe de fotbal din Europa. Tu susții o echipă fără istorie, identitate sau palmares. Nu aveți marca, nu aveți nimic. Turuiți pe aici că fcfcsbsa este steaua, când de fapt steaua joacă la liga b. Sunteți o rușine de echipă. Echipa cu cele mai mari umilințe în Europa.
Camora sunt convins ca e adevărat ce a spus,însă de Meme,ma îndoiesc.Nu e prima oară cănd ii spune ce vrea el lui Becali
A fost!Acum mai are puțin și se pensioneaza
Luati-l voi!
Dar Rapidul ăsta nou,cănd s-a infintat?Tu știi?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.