Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a plecat la Istanbul: „Nu e vorba să flatez, e ceea ce simt și ceea ce știu” » Mesajul în limba română
0
Zeljko Kopic surprins de anunțul lui Andrei Nicolescu: „Acestea sunt informațiile mele”
0
Echipe la Turcia - România, baraj pentru Mondial + ultimele informații de la trimișii GSP la Istanbul: 4 fotbaliști nu au fost opriți în lot de Lucescu
22
Cei 4 jucători care nu au fost opriți de Mircea Lucescu în lot
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
„Real Madrid a concediat pe toată lumea pentru gafa cu Mbappe!” » Atacantul a reacționat după ultimele relatări din presă
0
Arsenal pregătește o lovitură de proporții! » The Independent: „Vedeta lui PSG și-a dat acordul”
0
Flirtează cu Real Madrid? Rodri alimentează zvonurile: „Nu poți spune nu”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Experiment Libertatea. Preţurile la alimente în Bulgaria faţă de România: ...
Libertatea
..esti prost si nu stii ca esti prost,fii prost in continuare...
Ce te roade invidia...plangi si fa ce face pitigoiul. Nusti se face ??? Plangi in continuare...
Ce te roade invidia...plangi si fa ce face pitigoiul. Nusti se face ??? Plangi in continuare...
Daca are atatia suporteri samintari, sa ramana la ei acolo in turma gigista! ..Plecati cu totii in Congo, nimeni nu va va regreta in Romania!
Dati-ne Ghencea,dati-ne Maracana,dati-ne ....si noua un leu...un banut,....rusine nationala,ciobanul asta...pai daca ai asa o mare popularitate de ce nu-ti faci stadion ciobane ? Il amortizezi in citiva ani numai din vinzare de bilete ,dar asta ar insemna afacere,nu bisnita si nu-i pe intelesul lui....
Am înțeles că aia de la Real Madrid citind articolul s-au gîndit să mărească cu încă 50 de mii capacitatea pentru că in curind se va juca finala *** cu Real Madrid..
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exista 2 solutii ptr, pofta ciobanului(stadion de 80.000 de locuri), Marcel bate din calcai si executa intocmai si la timp sau subscrptie publica , dati un ptr.stadion la zecesebeu !!!
De ce pierzi timpul discutand cu unul care e mandru ca-i ***? cat creier crezi ca are?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
randoom, tu esti o rusine pentru umanitate, la fel cum fcfcsb este o rusine pentru fotbal. cate umilinte urmeaza, ho ho ho
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.