Alte știri din fotbal
Scorul exact dat de Adrian Mutu cu două ore înaintea fluierului de start: „Sunt aici!”
0
„Zidul galben” a ocupat Piața Taksim din Istanbul, cu Budescu „șef de galerie”: „Ce echipă avem, ne face să bem!”
0
Cum a arătat România la precedentul baraj pentru Cupa Mondială
2
Echipa de start, confirmată! + Românii au plecat încolonați spre stadion. Familia lui Drăgușin, în galerie. Apelul la o deplasare civilizată e întâmpinat cu huiduieli
58
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
JJ on fire!:))) De cand astepta coach JJ sa se dezlantuie!:))) Macar nu iesi in presà sa spui ce o sa faci, vai de capul lui!:) E clar, o sa mai castige campionatul la Pastele_Cailor!:))) Vad ca incet, incet le face vant lui Keseru si Budescu, banu' sa iasà...
Gigi,tu ești deștept si zici tu ca ești su cu Dumnezeu, dar prea esti obsedat de ochii dracului. Îți plac tare mult argintii! Bine mai Gigi fă bani mulți , dar ajută pe cei care chiar merită si nu arunca cu bani aiurea.
la craiova la echipa a2-a juca varf ,cu cit il scoti din gura portii cu atat este mai slab -este agresivitate mai mare la mijloc
Si uite cum antrenorul Gigi nu va cumpara in iarna asta pe nimeni ca sa acopere golul cauzat de posibila plecare a ”perlei” Tanase...asa ca sa se oftice finul Hagi, patronul de la Botșeni, șefii de la Gaz Metan ori impresarul celor de la UTA !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.