Alte știri din fotbal
CCA a confirmat arbitrul care va conduce meciul de titlul dintre Universitatea Craiova și U Cluj
0
5 detalii de la Dinamo - CFR Cluj: ultrașii au continuat protestul împotriva siglei + Ce s-a întâmplat înainte de meci
0
Dinamo - CFR Cluj, pentru locul 3 în Superligă » Pușcaș, aproape de un nou gol!
2
Marius Croitoru, furios după eșecul din ultima etapă a play-out-ului: „Mă deranjează atitudinea”
0
Știri din fotbal internațional
Una dintre marile surprize ale sezonului! Patru români au devenit campioni într-un campionat din Europa
0
S-a făcut: Xabi Alonso a semnat în Premier League!
0
Ianis Hagi, înfrângere cu echipa deja retrogradată din Turcia! Câte minute a jucat mijlocașul român
2
Prima femeie-antrenor dintr-un campionat de top a încheiat aventura cu încă o victorie categorică
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Ce este iBon, aplicația prin care românii pot primi recompense. ANAF o ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Ăsta nu mai știe să prepare punguțele cu urină? A pierdut rețeta. Sper să nu o găsească pt că ne așteaptă un meci greu cu Steaua lui becalu
Fara Neubert , Gigi nu prinde ply offul.....!!!!
Ma, chiar daca ar trece de saburtalo, desi nu cred, faptul ca tremuri cu niste cvasiamatori e deplorabil, jenant. Sa adaugi ca divinitatea ar putea sa te ajute sa "spulberi Europa" e si mai penibil :)))
Este evident, de mult timp, că Neubert nu mai are acces la o anumită farmacie germană.
Ba dar cat de batuti in crestet sa fiti sa veniti acum cu articolul asta in care sa ziceti ca joi conduce echipa Pinti cu Tarumure cand Dica e deja la baza si este antrenorul echipei ? :))) Ba mai mult cum sa scrieti de Neubert cand a zis MM ieri categoric ca orice antrenor vine trebuie sa lucreze cu 3 oameni: Pinti, Neubert si Popa. Articole facute doar sa fie scrise ..
sa vedeti cata ''saburtala '' are iosif asta :)))))))))))))))))))))
*** =))))))))))))) sunteti de ras precum echipa pe care o sustineti :))))))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.