Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
0
Măldărășanu a rostit numele echipei din Superliga pe care n-ar antrena-o niciodată: „Nu se pune problema”
1
Dinamo va ceda patru jucători la aceeași echipă!
1
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
1
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
0
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
9
Fluier final în primele 8 partide din turul 3 preliminar de Liga Campionilor » Surpriză uriașă la Praga, Darius Olaru a fost protagonist, Craiova a stat cu ochii pe un rezultat
2
Auda a bătut pe Dinamo! Letonii care au „terorizat” FCSB mai fac o victimă în Europa
4
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Mai oameni buni, din 10 articole 8 sunt cu ciobanul. Vreti ca doar gigistii sa citeasca fituica asta? Mai sunt 17 1echipe in liga intai care insimeaza cel putin de 15-20 ori mai multi suporteri decat gigistii. E o lipsa de profesionalism si o desconsiderarw totala. Si cand vi se spune gigisepe, cenzurati.
Ngezana ce mai face?!
fara atacant plus fara rezerve de fundasi. Asa a pierdut titlul inca de pe vremea lui nick ***, dar tot nu se invata minte :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai noi am fost de cateva ori in grupele CL!!! Voi, mimamovistilor, NICIODATA!!!
A prins, prostule si Liga Campionilor. N-a prins anul asta Conferece, pentru ca Steaua a dat peste o echipa mai buna. Simplu. Mai ai frati?
DEX-ul contine numeroase aprecieri pentru o asemenea declaratie:"Dar pe noi ne intereseaza acum sa castigam campionatul si sa mergem in Liga campionilor",numai ca pudibonzii DEX: exagerati de rusinosi ,ha,ha,ha) le sterg instant. Las pe cei cu mintea la purtator sa le asocieze cu declaratia.
...jiji s ar putea ca Rapid sa castige campionatul ...nu vezi ca a inceput sa cumpere de la hagi si imediat a castigat meciul cu farul ...stiitu cine i farul ?...aia de i batusera cu 7-2 ...nu poti sa invingi baietii destepti de la butoane ...
Absolut aberanta “viziunea” despre fotbal a ciobanului. Cum gandeste omul asta ca poate castiga un campionat fara atacant? Are unul de nivel bun pt valoarea campionatului nostru si vrea sa scape de el. Ziaristii astia care il tot cauta pe cioban, oare nu ii zgaraie creierii cand aud ce scoate ciobanul pe gura?
Ciobanul visează Liga Campionilor, dar el nu prinde nici Conference.
De 8 ani Becali tot zice că ia campionatul !Acum 8 ani aluat campionatul pentru că era în pușcărie!!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.