Alte știri din fotbal
Imagini îngrozitoare în Petrolul - Oțelul » Marcatorul, transportat cu ambulanța la spital
0
Au apărut primele trei nume de la echipa din Superliga ale celor implicați în scandalul pariurilor! Portarul și antrenorul cu portarii, chemați la audieri
0
Sorin Cârțu și-a încordat mușchii în fața rivalelor: „Asta le transmit acum” + „Am idei de transferuri”
0
Azi s-a împlinit condiția despre care MM Stoica spunea că l-ar determina să plece: „Va trebui să aducă și pe cineva în locul meu”. Își va respecta cuvântul?
1
Știri din fotbal internațional
Arsenal - Burnley, „tunarii” sunt la un pas de titlu
0
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Exponentul de baza al celui mai scarbos club vreodata din Romania ... ajunge sa scoata venin pe gusha ... exact cand echipa lui este penibila si pierde pe banda ... iar Steaua este pe val ! La ei ... blaturile erau cheia successului mereu mereu, cooperative, aranjamente, securisme, militzienisme si tot ce a fost mai ordinar in tzara ! Nu cred ca au luat vreun titlu curat 100% Imposibil !
Ne batem gura degeaba aici! Presa si-a facut jocul ***, conducatori de cluburi, impresari! Rezultatul este catrastofal: echipe hibrid sau fara identitate, GALERIILE DIVIZATE, o National patetica. Presa castiga prin trafic si commenturi, patronii si impresarii castiga sute sau milioane de euro! Noi gloata nici pe stadion nu avem voie macar si nici nu castigam nimic. Pe zi ce trece, fotbalul romanesc devine oglinda clara a societatii romanesti. Submediocritatea, analfabetismul, prostia, cocalarismul, bombardierii si toate piti rasar pe stadioane, in presa si in viata de zi cu zi din Romania! Hei rup-ul presei ne impinge sa revenim in spatiul online si sa ne “ucidem verbal “ unii pe ceilalti! Emisiunile de sport au devenit copii ale “acces in direct” sau “la maruta “ conduse de moderatori modesti, slabi pregatiti , adevarate hiene ahtiate dupa audienta! Fotbalul romanesc este mort de mult timp, este ca o mumie pe care FRF,LPF si presa o imbalsameaza in fiecare an! Guvernul spala bani grei de la EU construind stadioane pe care nu o sa le mai umple nimeni niciodata (poate cu mici exceptii), stadioane care in timp o sa devina zone gen Cernobal pe care nimeni nu o sa le mai viziteze , ex: tg Jiu. Strainii dubiosi din tarile Europei sau Orientul Mijlociu vin sa isi spele banii in Romania sau de ce nu, sa dea o tzeapa Statului Roman chiar cu complicitatea acestuia. Atunci ma intreb, care este rostul sa faci trafic pe ***? Singura
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Slugoiule gigist, degeaba te zbați pe aici. Toată lumea știe că a fost blat. Se știa de dinaintea meciului. D-apoi acum. Ești penibil, becalizatule.
Like!
Se bucura Prodanca. I-a mai crescut un pic cota lui Man dupa blatul asta. Ea spera sa dea un hattrick dar merge si asa. Viera a fost imprumutat de Fcsb doar pentru meciul asta.
poate explica si agentul007 al presei sportive cum activeaza Doamna.Ana patroana la Sibiu si agent ascuns Fcfcsb? nu pare ceva ciudat, mr. C?
BLAT curat ! Secundul prodancei , are drum liber către echipa fara nume !!!
asa e ***, nu a fost un blat, ci unul ordinar...PTIU!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Blat urat mirositor.
Dinu, ca si noi, stie ca fcsb a facut un blat scarbos, menit sa-l incurajeze pe Reghe sa se intoarca la echipa, acum ca echipa sotiei sale a avut aceasta infrangere planuita.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.