Alte știri din fotbal
Andrei Cordea s-a lăudat singur: „Eu am făcut lucrurile perfect de când am venit”
0
Daniel Pancu, declarația serii după victoria chinuită cu Metaloglobus: „Când mă vedeți că fac ca o maimuță, să știți că...”
0
Iuliu Mureșan a intervenit după victoria, 4-2, cu Metaloglobus: „Era dezastru” » Ce a spus despre Camora
0
Teja, învins de CFR Cluj în ultimele minute: „Meritam mult mai mult!”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu face „hattrick-ul” la Inter » „Conduce cu claritate, entuziam, determinare și arată perspicacitate tactică”
0
Soția lui Robert Lewandowski a dezvăluit detalii despre viitorul atacantului: „Probabil e ultimul an aici”
0
Marius Șumudică, o nouă înfrângere în Arabia Saudită
5
Programul play-off-ului Ligii Campionilor: când va juca Interul lui Chivu pentru optimi
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să am protecție, în… mea!”. Toate numele grele vehiculate de ...
Libertatea
Hermannstadt, Clinceni poti sa le incluzi, fara teama, la categoria Staul. Ciobanul din Pipera stie de ce!
Da corect blat.... Blat normal... Hai frate pe bune? Daca sepsi aveau mai multa inspiratie se termina meciu cu dinamo avea acelasi rezultat ca Asta... Si acolo blat? Apararea lu dinamo si prestatia lu dinamo a semanat cu hermanstadt... Doar ca sepsi nu a avut inspiratie sa dea 5 trupei de refugiati... Stai asa hermanstadt a avut o bara si vreo 3 ocazii dinamo nu a avut... Lasati urletele si plansetele ca va da budescu etapa viitoare din wc daca isi pune mintea si le cumpara si bilete de avion
Cred ca blatul a fost evident pt toti
Echipa agentului de jucatori cum sa nu piarda impotriva jucatorilor ei cei mai reprezentativi sa le creasca cota.
*** fc5b a distrus fotbalul românesc! Fotbalul de cumetrie, simulat grețos se petrece la peste 90% din meciurile *** fc5b! O sa va bata D-zeu pe toti!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Același blat ordinar, ca și cu Clinceniul... Apărătorii adverși fcsb-istilor sunt mereu jaloane și se "apără" cu ghilimele, fac blatul pe hora unirii. Când te uiți vezi cât de penibili sunt la actorie. Niște apărători adevărați nu stau la un metru de adversar, când acesta e în poziție decisiva. Ordinar fotbal, bazat pe minciuna și non-combat. Care va aduce în viitor probleme vedetelor fcsb-iste. Când vor da de apărători reali vor înota în gol spre prăbușirea propriilor lor cote de "vedete".
Vrem articolul cu "IzMan, prestație fabuloasă. Curg ofertele pentru super starul FîCîSîBî-ului"
Prostia nimiceste fecesebismul si fecesebistii! Ce sa vezi, nea Gigi vrea sa-l vanda pe Man, Prodanca e finantator la Sibiu, dar si impresar , si iar ce sa vezi, il reprezinta pe Man..Cine a " facut" un meci mare? Ghici ?Cred ca pana la sfarsitul saptananii o sa avem un articol cu " ofertele" pentru Man !
Prodanca si Becali!din pacate asta e fotbalul romanesc mezerabil de sus pana jos..sa vedeti cum isi dau viata sibienii cu Craiova
Stucane, ia zi-ne si noua ce este atunci cand ai interes sa-ti iei comision de pe urma vanzarii lui Man in afara si esti patron la echipa adversa.?Este un cuvant format din 4 litere.incepe cu B si se termina cu T.Man trebuia sa dea 7 goluri in seara asta?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.