Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
ne vor ajuta ca anul trecut? fii sincer, i-ai fi vrut pe benzar si nedelcu la dinamo?:)
benzar e bun! totusi ne trebuie un fundas central, cred ca nedelcu joaca mai bine ca mijlocas!! eu as juca un 4-3-3 asa: nita in proata, fundasi: benzar, balasa, FUNDAS NOU, momcilovic, mijlocasi centrali : Pintili, nedelcu, teixeira, in atac: stanga, golofca( sau drapta) dreapta Budescu ( sau stanga) , evident varf alibec. Asta daca nu cumva joaca 4-2-3-1. si da, l-as lasa pe banca pe tanase, e de 3 x mai bun golofca! l-as vinde pe de amorim, sau imprumuta, la fel pe szecui si grecu, i-as imprumuta, i-as pastra pe banca pe man, popescu, gnohere, benzar(al`mic), tanase, pleasca, enache, larie.
ha ha ha...tot circul facut de hagi ....e devoalat! nu a fost nici o cearta....viitorul o va ajuta in continuare pe fcsb sa ia titlul.....iar drept multumire...becali va cumpara jucatori de la hagi,pe sume fabuloase ce vor include si banii ptr puncte!
Știe careva dacă nu s-au întors ăștia din drum? Nu de asta, dar catalynn abia așteaptă să-l vadă pe oier.
Domnule Alexandrescu...Tanase pe ce posta joaca?
se confirma inca o data ca tot a fost un ,,balci ,,regizat de doi oameni fara scrupule care au sangele infestat de ,,gripa banului,,.dar de fapt de ce ne mai miram ca doar sunt machidoni nu????
Cu siguranta :))))))))
Sunt convins ca mai sunt si alte lucruri pe care "le face singur" :))
Trebuie lăsat sa vorbeasca singur, doar asa se simte bine. Sa nu-l deranjăm :)))
Mda... Mi-am dat seama dupa ce am scris comentariul, ca omu' e pilaf.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.