Alte știri din fotbal
Fotbalistul de la FCSB ratează barajul pentru Europa: „Am tras o sperietură groaznică”
0
Ovidiu Burcă pune tunurile pe jucători: „Dezastruos! Ne-am bătut joc”
0
Florin Pîrvu, pregătit de revenirea în Superliga: „Voluntari merită să ajungă”
0
După 20 de ani, fostul coleg al lui Ionuț Luțu a povestit „grozăviile” petrecute după meciurile Craiovei: „Știți ce făcea cu cei tineri? Acolo ne ducea”
2
Știri din fotbal internațional
Cele mai tari meme-uri după conferința controversată a lui Florentino Perez
0
Cristiano Ronaldo amână sărbătoarea titlului după o gafă de cascadorii râsului în minutul 90+9!
0
Previziunea făcută de Vieri despre Chivu: „Nu crede că totul e mereu o dramă. Și de aceea va domina din nou!”
0
Dusan Vlahovic își negociază plecarea de la Juventus » Cu ce club uriaș a discutat în secret tatăl atacantului!
1
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
2
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
Sondaj. Răspunsul românilor la întrebarea: Ar mai câștiga Nicușor Dan acum ...
Libertatea
„Întâlniri cu prietenii și glume stupide” - Videoclipul care a stârnit ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan spune că are în minte o variantă de premier. Scenariu politic ...
Libertatea
s-o fi vaccinat pe ascuns :)))) (în mintea lui becali)
Ati descoperit un jucator cu doua zile de nastere Între Tavi Popescu și Ianis Stoica e o diferență de numai 3 săptămâni. Amândoi sunt născuți în decembrie 2002, Stoica pe 8, iar Ianis pe 27.
"Între Tavi Popescu și Ianis Stoica e o diferență de numai 3 săptămâni. Amândoi sunt născuți în decembrie 2002, Stoica pe 8, iar Ianis pe 27." :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Nu e vaccinat!
Deoarece nu sunt vaccinati, jucatorii FCSB se sufoca la fiecare meci inca din prima repriza! Daca arbitrul nu intervine in prelungiri, e jale!
Ce articol fenomenal!!!!Stoica a avut recent covid!!!!La fel ca in cazul Cordea care si a revenit intr un timp mai mare la fel se intampla si la Stoica!!!!La o societate sanatoasa articolul de fata se lasa cel putin cu mustrari!!!!Macar de constiinta!
O fi vaccinat dupa mintea lui becali... apropos, pentru cine a scris articolul ... "Între Tavi Popescu și Ianis Stoica e o diferență de numai 3 săptămâni. Amândoi sunt născuți în decembrie 2002, Stoica pe 8, iar Ianis pe 27." Si Ianis e Stoica si Stoica e tot Ianis. O fi singurul care s-a nascut de 2 ori ... :)))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Foarte adevarat !!! Bine spus !!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.