Alte știri din fotbal
Olimpiu Moruțan, mesaj cu subînțeles, după ce a revenit în România
0
Dorinel Munteanu o avertizează pe Dinamo
1
El va arbitra FCSB - CFR Cluj » Are o creștere senzațională și a fost lăudat de Gigi Becali
2
Florentin Petre îi ia tare pe jucătorii care vin la Dinamo: „Nu așteaptă nimeni!” + „Acum nu există presiune ca cea din trecut”
0
Știri din fotbal internațional
De nicăieri! Casemiro și-a luat rămas bun de la fanii lui Manchester United: „Un capitol încheiat din viață!”
0
Cristi Chivu, ajutor pentru Dennis Man » Inter are acordul jucătorului: negocieri dure cu PSV
0
Accidentat, Florin Andone a semnat un nou contract
0
Antrenorul lui Dinamo Zagreb a remarcat un singur jucător de la FCSB: „Cel mai periculos”
1
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Mister pleonasm...presing de intampinare !
D-le Iliuță pronosport , ai nevoie si 'mneata de 1.000 m pe undeva prin pipera-tunari de ai ajuns sa-i faci traista ciobanului Gigi Valiza? Se pare ca ai învățat bine lecția de la Mitica brutarie care de câte ori vrea sa mai construiască un bloc ...spune câteva vorbe dulci despre AVEREA ***. Un proverb spune ca : prostii au limbile lungi !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"***" execrabile ce intoxica zilnic presa și tv sportive de la noi !!! Avem sportivi merituoși cu rezultate frumoase dar după cum se vede nu au loc de figurile și *** unor *** aciuati pe lângă fotbal !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Buna ziua vecine! Randoom măcar are “farmecul” lui, superstar24 doar prostia ăluia. :-))). Fraza respectiva e formulata ambiguu, la prima citire si io am înțeles exact ce ați înțeles si tu sau Ortega. Despre Alibec spune ca “refuzase” fără a preciza si când, iar tu având deja 2019 in minte rămâneai cu impresia ca ambele refuzuri au avut loc cam in aceeași perioada, nu cu 2 ani mai devreme …
Lui Iliuta cred că îi dă Becali bani pentru aberațiile astea. Numai figuri are in cap. Și la digi, până scoate o frază își mestecă cuvintele cinci minute. Chipurile o gândește. Aiurea, vrajeala ieftină la domnu' mister analist .
Sa ne aducem aminte ce cumparator i-a gasit Ilie lui Becali cand voia sa vanda echipa. L-a gasit imediat pe ... investitorul academiei CSA Steaua.
Ar vrea el.
Trompeta Palatului !1
Ilie Dumitrescu face jocurile lui Hagi..Exista o declarație a lui că Becali sa vanda un jucător afara că sa cumpere pe Borza și Mazilu...La adunarea LPF cu semnăturile un oficial Farul i a zis lui Becali direct să cumpere jucători de la Farul...Oare Farul mai câștiga campionatul dacă nu se fraierea Becali sa i cumpere pe Radaslavescu și Boboc ? Rezervele Farului pe bani grei au devenit rezervele Stelei ! Afacere buna pentru Farul...Desigur că și presarii au revenit la practicile din trecut !!! Coman,Nedelcu ,Benzar ...până să fie cumpărați de Becali erau vânduți la Porto ,Galatasaray,Lazio prin presă nesportivă românească !
Povesti de adormit copii .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.