Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Câinii latră, ursul trece. Pentru persoane ca tine nu am decât milă, desi îmi provoacă scârbă. Mi-e mila pentru ca greu sa te descurci în viata cu un creier de bibilica. De același nivel cu tine sunt și unii "mâzgalici" de la GSP gen Decebal Rădulescu și Remus NustiuCum care vad doar blaturi pentru al lor creier e ca în blat: lin și drept, fără nicio circumvoluțiune.
Zi "sa mor eu!" ofticatule. E greu sa vezi cum cei pe care ii urasti sunt cei mai buni? E greu, dar caracterele josnice ca tine merita sa sufere, sa fie umilite. La cat de frustrat esti si daca FCSB bate Craiova sau CFR-ul cu 3 sau 4-o tot o sa spui ca e blat. Atat te lasa caracterul tau de frustrat!
:)))))))))). Multi frustrati sunt in lumea asta. Care nu stiu sa sufere in tacere. De ce trebuie sa vedem cu totii suferinta prin care trec unii? Iar ca un raspuns obiectiv: faci blat ca sa cedezi niste puncte, nu ca sa pierzi la scor. Ar mai fi multe de spus, dar.....linistea e cea mai buna in a insoti suferinta. Shhhhhhh liniste, e suferinta mare! :))))))
daca va uitati la reluari, la goluri, se vede clar ca a fost un blat grosolan partida... teatru ieftin la iftimie, croitoru, se chinuiau moldovenii sa paseze la adversar in careu, sa reuseasca sa o bage o poarta... penalti facut intentionat... se stiu satelitii ***, sibiul,botosaniul, clinceni, plus arbitrii, aia sunt adevaratii jucatori ai ciobanului , nu petardele din teren.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oftică mare !
IFTIME , nu mai plangi dupa VAR? Sau a iesit cum trebuia si n-are rost sa mai faci galagie ca-i strici ploile lu Gigi?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.