Comentarii (15)
legendavisinie  •  13 Iulie 2020, 09:42

Secundul Toni Petrea, un antrenor foarte bun pentru FC FCSB.

ali.bec  •  13 Iulie 2020, 09:29

Bre Neubert, Petrea & Pintilie, v-ați învățat deja prima porunca: de a sta în ascultare de stăpân?

maryan72  •  13 Iulie 2020, 10:41

pleaca tamaiosul vintila vine smirnosul petrea.

bridges  •  13 Iulie 2020, 09:21

Cand incepi cu o "smecherie" ieftina tot asa vei sfarsi. Te va smecheri sistemul pentru ca n-oi fi tu mai destept decat el.

marcelclujnapoca  •  13 Iulie 2020, 12:18

Vine REghe ...dar nu vroia sa+i ia locul lui Vintila ! Si+a trimis locotenentii !

Florin Caranfilov  •  13 Iulie 2020, 11:02

În ascultare la stăpăn.....***,a nenorocit o echipă super.....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tatastrumf  •  15 Iulie 2020, 00:57
Postat de petrep pe 13 Iulie 2020, 10:22

Pintilii ala (cu tot "respectul" pentru cariera lui de cotonogar:))) ) cu mari eforturi reuseste se lege o propozitie inteligibila...Inca un "antrenor" numit dupa ureche, si vor mai fi multi altii si dupa el, atat timp cat echipa e in mainile unui semi-***, inconjurat de "profesionisti" ***

Gresesti profund , uite cifrele lui Gigi in 17 ani de cand a preluat Steaua : 4 prezente in Champions League, 12 prezente in Europa League, 1 semifinala de Europa League. Deci sunt 2 variante : ori face Gigi echipa ( si atunci e cel mai mare antrenor roman din toate timpurile , nimeni nu a mai reusit atatea calificari in Europa, din care 10 sunt consecutive ! ) ori Gigi nu face echipa ci o fac antrenorii ( si atunci inseamna ca se pricepe sa aleaga antrenorii, a ales de fiecare data singurii antrenori capabila sa califice o echipa romaneasca in Europa ) ...

magic4ever  •  13 Iulie 2020, 12:24
Postat de marcelclujnapoca pe 13 Iulie 2020, 12:18

Vine REghe ...dar nu vroia sa+i ia locul lui Vintila ! Si+a trimis locotenentii !

nu pleaca Reghe de la milioanele seicilor decat daca urmeaza sa fie dat afara...Reghe la dat afara pe secundul Petrea sa ii faca loc prietenului Panduru si de Neubert nu mai avea nevoie pentru ca invatase tot de la el celalalt preparator fizic...probabil ii face rost de un contract mai mare lui Panduru...

daniaania  •  13 Iulie 2020, 11:31

Aseara Craiova ajucat modest, normal ajuta din nou de arbitru.FCSB a avut penalty ne acordat. Se pare ca Craiova este invincibila si jocurile sunt facute...a zis si Gigi aseara.

dvd1  •  13 Iulie 2020, 11:13

oare cine accepta toate acest ilegalitati la aceasta ficisibi? Afara cu ei imediat. Becali la puscarie, acolo e locul lui. Cum a ajuns asta "carturar" de scrie carti? L-a vazut oare cineva vreodata pe undeva tinind un creion in mina? Cum e posibil asa ceva?

  • 1
  • 2