Alte știri din fotbal
Nicolescu a dezvăluit planul inedit pentru Dinamo - FCSB pe Cluj Arena! Cum vor „câinii” să-și ducă abonații la derby » Când se pun biletele în vânzare + câte tichete primesc roș-albaștrii
0
Adrian Mihalcea, descumpănit total: „Nu găsesc cheia problemei!”
0
U Cluj, victorie dramatică cu UTA Arad » Meci cu de toate: 3 goluri, penalty și eliminare! Clasamentul
2
Risc de accidentări! Gazonul de pe „Arcul de Triumf” arată groaznic, înainte de FCSB - FC Botoșani
2
Știri din fotbal internațional
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Cât trebuie să câștigi ca să trăiești confortabil în Grecia. Suma de care ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
Majoritatea jucatorilor de la fcsb nu fac 2 bani si nu e vina lor. Poate unii chiar au talent, dar jucand in marea majoritate a cazurilor cu adversari care fac non combat sau fiind vesnic ajutati de fluierasi aserviti, Circarii astia ai ciobanului nu stiu ce inseamna sa transpiri pentru orice minge si sa iti dau sufletul pe teren.Dupa ani si ani in care castiga jucand ca pe maidan pentru simplul motiv ca adversarii sunt jaloane, sau atunci cand nu sunt intervin fluierasii, nu mai au cum sa inteleaga ce inseamna sa fii profesionist. Asta se vede in Europa, la nationala unde majoritatea sunt selectionati pe cumetrii, sau cand mai dau de cate o echipa care joaca fotbal. E emblematic faptul ca in ultimele meciri cu cfr, circarii de meleoane ai ciobanului nu au fost in stare sa traga nici un sut, nu pe poarta, ci la poarta.
Pentru cine a citit ieri ce a putut da debiteze Buzarin de unul singur, nu se va mai mira dacă ar fi nevoie un autobuz plin de gesepisti pentru “crearea” așa ziselor articole.
Mutu s-a dus la Inter cand era un jucator cu mult mai multe realizari decat Morutan si totusi a jucat sporadic acolo, fiind vandut repede. Ce se va intampla cu Morutan? Cel mai probabil va luatrui banca de rezerve a Interului sau a altei echipe la care va fi imprumutat sau vandut. Mai bine ramane in tara.
Cum cine??? Messi al portarilor. Acum ca s-a retras Tatarusanu, el este promovat cu insistenta la nationala mare.
Unu dicteaza, altu sta pe coridor sa gaseasca pe cineva care stie sa scrie si al treilea sta de sase sa nu se prinda redactoru sef ca 3 nu-s in stare sa scrie un articol.
Becali a dat lovitura! A vrut sa iasa repede afara si a dat o luvitura cu genunchiul in coltul mesei!!! Acum va sta 14 zile in izolare...
:)))) Ce aveti cu amaratu de Mortun... Gata, nu mai vindeti circarii? Asta macar e baiat de baiat, se descurca mai bine la dezbracat decat la fotbal
Acum sursele devin spioni, la voi totul e in necunoscut, pentru ca asa e cel mai usor sa bagati in ele si sa faceti o poveste! De la o vreme presa a devenit ceva de domeniul SF ului!
Unul dicteaza, altul scrie la tastatura iar al treile apasa SEND!
Ati terminat cu plimbarea prin lume a lui Coman... Man si-a dat singur cu firma in cap... Acum il plimbati pe Morutan cu oferte imaginare... Luna viitoare cine urmeaza?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.