Alte știri din fotbal
Jandarmeria a decretat: fără meci în București pe 23 mai. Care este motivul
0
5 jucători decisivi în Bănie » Cine a impresionat în sezonul de event al Universității Craiova
0
Eugen Neagoe întrerupe petrecerea Craiovei! » Cere 4 transferuri tari: „Titulari. I-aș spune lui Rotaru”
0
Florin Prunea, siderat de alegerea făcută de Bergodi pe „Oblemenco”: „Am înnebunit, vorbeam singur”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a confirmat plecarea căpitanului
0
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
2
Satul cu 4 supermarket-uri ia cu asalt Bundesliga: n-are gară, dar se laudă cu 3 brutării! Acolo a jucat românul Cătălin Răcănel
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Steauab.....el nu e prost....tu insa...ii intreci pe totzi !
Acest FiCiSiBi ar trebui alungat de peste tot impreuna cu patronul zebrat si cu super-antipaticul-mirlan MM....
:))))))))) aia de la CFR, campioana Romaniei au 2300 de spectatori si rad de o echipa care strange in medie 7000 de spectatori. Si lauda CSA care are in tribune 600 de suporteri. Sunt cifre oficiale prostule, cum oficial este si ca CFR este club de interlopi, PSD si finantat de unul care a facut bani din drepturi litigioase ( nu sunt procesele incheiate ) Te intreb si eu, daca ati venit 2300 la meciurile din primele 3 etape de ce ati venit 9000 de prosti cu FCSB? De ce Dinamo strange 40.000 cu FCSB si ei vin 2000 la meciuri? De ce Rapid vin 35.000 cu FCSB si cu CSU ( si ea echipa buna ) de 3 ori mai putin? Nu te duce putin minte? Dar daca esti prost
Asa era cândva, acum se mai accepta și echipe care stau la mila primăriilor.
Fcsb nu va juca în Ghencea fiindcă nu e Steaua. Acesta e răspunsul la orice întrebare care începe cu "de ce..?" Oricum ce venituri și putea produce o echipa cu 300 de suporteri și numărul lor e în scădere.
Nu doar stadionul e condamnat, ci si sectia sportiva de fotbal. Pentru ca echipa profesionista nu pot sa-i spun. Au distrus un nume legendar si pentru asta, cei care au ragusit la driblingurile lui Fulga in meciul cu Aarhus in tribune, sau la determinarea lui Lacatus in meciul cu PSG, ori la tibiile trosnite in meciul cu Bastia, nu o sa-i ierte niciodata!
Nota 10 pentru comentariu. Un *** de acest fel este utilizatorul Catalin ( scris cu y). ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prostii nu au dubii, au doar certitudini. Cu cât cunoști mai bine domeniu , îți dai seama cât de vastă e partea pe care nu o știi. Doar ignorantii sunt convinși ca știu tot despre toate și au certitudinea ca sunt cei mai deștepți.
Nu cunosti semnificatia cuvantului zvezec si pleci in lacrimi? Ok! Natarau inseamna. Acum sa ai parte de o noapte buna!
Eu spun ca te bagi ,,in seama" ca un zevzec!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.