Alte știri din fotbal
Fierbe Bănia! Nicolae Negrilă, dezlănțuit: „Batem la scor”. Săgeți trimise către Adrian Mititelu și fanii FCU Craiova
0
Știm și a doua promovată direct în Superliga » Dramatism total în ultima etapă din play-off-ul Ligii 2
0
Final în CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2 » Golul din minutul 90+4 a dat peste cap calculele gazdelor
0
Încep negocierile! Primul transfer de răsunet încercat de Sepsi după promovare
0
Știri din fotbal internațional
Nadia Comăneci a vorbit din SUA despre succesul lui Cristi Chivu la Inter: „Antrenor de nota 10”
0
Xabi Alonso e foarte aproape de o revenire în Premier League » Negocierile se reiau în următoarele 24 de ore
0
Cristiano Ronaldo rămâne fără antrenor la Al Nassr » Jorge Jesus pleacă la finalul sezonului
0
Alvaro Arbeloa a spus pe cine vrea antrenor la Real Madrid: „Voi fi foarte fericit”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
prea multe greseli pentru o singura echipa la meciul cu CHINDIA singurul jucator ce trebuia eliminat era VALENTIN CRETU nu trebuie sa existe vreo scuza a arbitrului aia a fost lovire nu INTENTIE de lovire hai sa fim corecti
,,Rusandu l-a eliminat eronat pe Kocici, de la gazde, pentru un presupus fault asupra lu V. Creț,, Cum a fost ma gesepistilor presupus fault ????Uite aici!!!DIN GSP!!!!,,FCSB a arestat minge din primele minute, dar prima fază-specatol au făcut-o cei de la Chindia. Pe contraatac, Daniel Popa (8) a intrat în careu pe dreapta și a trimis un șut-centrare prin fața porții, care a nimerit bara. Vlad a avut noroc. Câteva zeci de secunde mai târziu, gazdele au rămas în 10 oameni. Rusandru l-a eliminat pe Kocic pentru o intrare agresivă asupra lui Valentin Crețu.,,
In partida cu Chindia si Dinamo daca nu se fereau jucatori se lasa cu accidentari grave la V Gheorghe respectiv Cretu . Dupa cate stiu intentia se pedepseste conf. directivelor UEFA . Unde este greseala de arbitraj ? In meciul cu Mioveni au fost faulturi clare la Olaru,Dumiter si Harut(in a doua repriza si unde vad ca nu mai zice nimika mari specialisti)dar barsanica sa facut ca nu vede !!! ( bineinteles dupa mari specialisti gen craciunica cand e vorba de fcsb nu mai vede nimika).
Poftim corectitudine la GSP!!!!Ne spune acum asta,,Ion Crăciunescu a susținut la DigiSport că Buziuc nu merita să primească primul „galben". Atacantul argeșenilor avea să mai încaseze un cartonaș și să fie eliminat.,, Dar cand acelasi oltean Craciunescu a spus asta GSP vad ca nu tine cont!!!Uite!!!!,,”Da, a fost penalty. Crețu a fost șmecher, dar celălalt (n.r. Bradley Diallo) a fost opusul lui șmecher. Cum să te duci direct în el, așa? Dacă un jucător, din neglijență, lovește în piciorul adversarului, cum să-mi reconsider poziția? Diallo, în loc să-l tatoneze, se duce cu piciorul lui stâng și-l lovește pe Crețu”, a transmis Ion Crăciunescu.,,
Nimic a jucat Rapidul cu Steaua si a castigat cu doua greseli mari de arbitraj...Ai uitat cand Sapunaru se lauda ca a fost smardoi?????
,,E posibil ca și roș-albaștrii să fi meritat un penalty, când scorul era 0-0. Dumiter a fost tras în careu, un fault clar.,, De pus in rama!!!!ASTA ARATA CLAR UNDE ESTE CORECTITUDINEA GSP!!!!!Si 3 greseli de arbitraj GSP???Pai 3 greseli clare de arbitraj contra Stelei a fost doar cu Mioveniul!!!!Apoi unde o fi disparut penaltyul minutul 3 de la Botosani,eliminarea clara a lui Belu pentru bataie pe teren sau golul anulat lui Morutan pentru ofsayd inventat???? Coman a fost accidentat clar de Stafanescu....Miron calcat pe tibie cu Chindia...Concluzia?Deontologie lipsa la GSP!!!!
Ce tot indulciti greselile! Au fost greseli flagrante au ciupit cel putin 10 puncte cu arbitrii iar pe teren nu joaca nimic. Se bat la titlu in presa ca asa e *** trebuie sa scoata bani pe jucatori umflati. Rezultatele si jocul din teren spun altceva. Au fost zdrobiti de CFR si baturti de Rapid. Acu scadeti punclele FCSB ului astea de ziceti voi indulcite ca realitatea este mult mai dura si adaugati Rapidului *** facute sa vedeti cine se bate real la titlu si cine nu. Daca s-ar arbitra normal fara interese nu cred ca echipa Becaliota ar mai prinde playofful.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Măcar la FCSB nu sar în ajutor lideri de partid și băieți cu ochi albaștri și petlițe .Lista poate continua și cu alte echipe care după buget și cumetrie pot fi avantajați în a câștiga un meci anost .
Am spus inca dela inceput ca totul este pro fcsb toti arbitri trag ptr a ajuta aceasta echipa asa terminati fotbalul in Romania ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.