Alte știri din fotbal
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
0
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
0
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
6
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Alex, jurist parlit, ai sa ajungi la pensie si n-ai sa vezi CSA Steaua, echipa infiintata in 2017, fara niciun fel de palmares, ba da cu o promovare din liga IV in a III-a :))), in prima liga, tristule. Vai de soarta voastra de copii de bolsevici!
Cu oieru blasfemist ajungeti departe . La anul va fi complotul craiova frf si liga impotriva lu nea oaie si or sa termine pe 9
Ce poate fi mai repugnant, ridicol, sinistru decât sa fi suporter buimac, îndoctrinat, total ignorant al echipei unei odioase unități militare sportive înființata de armata roșie de ocupație, precum CSA! In Europa și in lume nu înțelege nimeni cum și de ce România a rămas ultimul bastion al sportului de tip stalinist făcut in cazarmi ale armatei (CSA) și miliției (Dinamo)!
Stema stelei din 86 e copiata după cea a lui Dinamo
Îți faci curaj!? :-))))) ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Noua Steaua, cea infiintata in 2017, nu va reusi niciodata sa atraga mai multi suporteri decat are acum, iar acest lucru se va intampla pentru ca toata lumea stie ca vechea Steaua, actuala FCSB, este echipa istorica care a obtinut performantele exceptionale din anii '80 si acele calificari succesive in grupele CL si EL, culminand cu acea semifinala EL. E foarte simplu.
De biruit poate pe timpul luí Stefan Voda.unitiva si sprijiniti steaua din liga1 voi chiar credeti in justicia din Romania
Ce Gallerie ba Gallerie de arta cu o mié nu se numeste Gallerie se spune galera. Craiova rapid dinamo au gal voi aveti impresii daca erati toti uniti poate
Domnule talpan spuneti ca vreti dreptate de ce nu veniti in media sa spuneti adevarul si numele despre toti generali care au aprobat trecerea in custodia dl becali a clubului steaua. Va spun EU de ce pentru ca Sant multi generali un ministru si o mana de senator va dau dreptate sa va fie frica éste normal au multa putere unul ca becali are numai gura mare si bani Ai o vorba de at sa moara 200 mai bine more unul viva República socialista Romania unde statul taie si spnzura
CsuCraiova petrolul cfr rapid iasi voluntari chin día fc arges ajutate de stat cu bani sau stadioane gratis iar oameni precum becali negoita nicolae nu Sant buni ca da bani din bujunarul propiu ba unde este democrátia unde este libertatea astia care sprijiniti prostia sa facem numai echipe de stat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.