Alte știri din fotbal
Florin Prunea, verdict înainte de Craiova - U Cluj: „Gândiți-vă ce va fi acolo dacă nu le iese”
0
„Steaua este una singură!” » Cum a ajuns antrenorul pe lista lui Gigi Becali fără „filiera machedonească”
0
CS Dinamo - Șelimbăr, baraj pentru menținerea în Liga 2
0
Thomas Neubert a spus-o în direct: „Fac pariu că el vine antrenor la FCSB”
3
Știri din fotbal internațional
Răsturnare de situație cu jucătorul liber de la 1 iulie! » Chivu vrea să-l păstreze + Detaliile contractului oferit
0
Celtic - Hearts, în ultima etapă din liga Scoției » „Finala campionatului” care poate scrie istorie
0
FIFA a renunțat la 80% din pretențiile financiare » 1,4 miliarde de oameni vor putea urmări Campionatul Mondial
0
Controversă privind vârsta portarului de 16 ani: „Este rușinos și jenant”
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum a reușit un băiețel de 12 ani din Ucraina să dezactiveze o dronă ...
Libertatea
esti mic de tot. cum am mai zis. imi pare rau despre tine , serios. Pare asa ca esti al nimanui si vrei si tu sa apartii Craiovei luandu-i apararea lui Puscas. Legat de rudele mele , stii si tu ca cel mult poti sa ti-o pui in mana si sa o freci , altceva nu ai ce sa faci tu cu rudele mele. Dar cum am zis , vrei sa apartii si tu de ceva si te-ai gasit online, cel mai probabil in viata reala traversezi pe partea cealalta cand vezi o gasca adunata. Dar nu-ti face griji , intr-o alta viata vei fi mai smecher. Tu poti sa faci scaun pe puscas si rudele lui , sunt mai aproape de tine , faceti toti in curte ;) Si tot asa poti sa-ti bagi in sangele rudelor lui si lui tot ce vrei. Cum isi baga si suporterii , doar ca tu il iubesti mai mult , poti sa fi putin mai intim. Parca ai fi rhahat turcesc , la fel ca aia de te-a nascut. ;) nu-ti face griji , nici ea nu te place.
baaaaa ! prostule! stiu, stiu, capitala, civilizatie, linii de tramvai, noi restul suntem de la sat. ok, lupule moralist. sa fac scaun pe tine la tine la capitala. m-a angajat Marcel Puscas sa-ti raspund eu. clar ? cum ti-ai permis tu sa vorbesti asa aiurea despre omul ala si imi tii mie lectii de morala ? cum ? de ce credeti ca pererile voastre conteaza ? de ce tu ai " dreptul " sa spui orice despre oricine pe internet si eu nu am voi sa imi bat joc de tine? imi bat joc de voi ca pt asa vreau eu. intelegi ? voi aveti voie sa comentati ce vreti voi despre oamenii care au facut ceva in fotbal dar nu cumva sa isi permita cineva sa va ia la rost ca pozati imediat in moralisti. sunteti niste rasuri de oameni. ia mai tine-mi lectii de morala si da-mi nota 2. scaun pe tine si cei ca tine. lupul moralist din capitala. baga-m-as in seama cu toate rudele tale pe linie feminina.
Ba baiatule daca nu esti mic de varsta , esti mic de minte. E ingusta ce sa ii faci ? Ce am zis eu de Craiova ta mai *** ? Am zis ca nea Caisa nu se potriveste cu ce vorbeste , ca e nepriceput nea Puscas. A zis ca daca nu castiga alegerile FRF iese din fotbal , el oricum era iesit , si nici acu nu are prea multe de facut pe langa Mititelu. Dar ce sa intelegi tu Zenule ? :))) Nici nu iti dai seama ce penibil poti fi. Te astept pe la Bucuresti cand vrei , doar ca , ca sa ajungi la mine tre sa sari liniile de tramvai. Tu nu te uiti la conversatia ta cat poti abera ? Si dupaia pune conversatia langa orice prieten de-al tau si vezi daca se potriveste , daca se potriveste e clara treaba. Va adunati toate leprele intr-un singur loc. Esti mizerie de om ba baiatule si stii de ce ? Te-ai bagat cu japca in seama cand nici nu era vorba de tine , nu te-a intrebat nimeni nimic , la o scoala civilizata erai dat afara din clasa cu absenta sau nota 2. Dar la tine la sat acolo merge treaba. Nu degeaba a facut Bobita serialu ala cu voi mai satenilor ... Fix din Las Fierbinti esti , te las pe tine sa-ti alegi personajul. :) Cum ma sa te bagi cu japca in seama cu cineva sa incepi sa-l jignesti din senin ? *** *** *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de ce dai cu presupusul ca as avea 12 ani ? de ce toti astia care comentati aberatii despre FCU va credeti amuzanti ? cine v-a mintit ? sincer as vrea sa imi dea Mark Z puterea sa trec prin internet sa ajung la voi acasa si sa va sparg tastatura de fata cu voi si imediat sa va ofer bani pe tastatura aia sparta pt ca Mark ma lasa sa iau cardul cu mine, voi avand doua posibilitati : ori sa refuzati banii si sa sariti la bataie sau sa sunati la politie. v-as bate de fata cu militia!
de ce dai cu presupusul ca as avea 12 ani ? de ce toti astia care comentati aberatii despre FCU va credeti amuzanti ? cine v-a mintit ? sincer as vrea sa imi dea Mark Z puterea sa trec prin internet sa ajung la voi acasa si sa va sparg tastatura de fata cu voi si imediat sa va ofer bani pe tastatura aia sparta pt ca Mark ma lasa sa iau cardul cu mine, voi avand doua posibilitati : ori sa refuzati banii si sa sariti la bataie sau sa sunati la politie. v-as bate de fata cu militia!
eu ? venin ? niciodata ! chiar sunt zen mereu, individule! dar am zis sa-mi pun mintea cu voi dupa ce v-am observat cum aberati despre FCU timp de 1 an de zile pe gsp aici. mi-am pus target sa va batjocoresc pt ca meritati! asta merita clonele si sufletele inchriate. cs Mogo niciodata echipa Olteniei !
Pe cine batjocoresti tu ma *** mica ? :) In primul rand te batjocoresti pe tine , pentru ca te bagi in seama cu japca unde nu-ti fierbe oala. Imi pare rau pentru tine , pare ca ai o viata extrem de trista si dureroasa. Pacat. Ai grija sa nu te musti ca te otravesti de la cat venin ai in tine :)))) Daca am fi face to face ai fi vazut distractie ;) Dar pe internet *** *** ... incerci sa pari cocos . Daca ai si ochelari pe ochi , e clara treaba. Zi tu propozitia ta preferata cu PunGuta doriti ?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
esti suflet inchiriat. nu va suport ! cum tu poti sa scrii ce ineptii vrei pe gsp la stirile despre FCU tot asa imi permit si eu te batjocoresc si pe tine si pe astia ca tine. nu iti convine ? nu mai comenta ineptii despre FCU !
zic ce vreau cum vreau si unde vreau. Nu iti convine ? Nu mai citi. De ce citesti comentarile ? Punguta doriti ? Asta trebuia sa fie nick name-ul tau. Nu ai ma ce sa-mi faci , in cel mai rau cazu sa-mi faci ce ii facea aia de te-a facut lu tatatu. *** adica. Nu te mai ambala prin comentarii , ca tot neicanimeni in drum ramai cu toate parerile tale. ne spui tu noua sa nu ne dam cu parere ? :) Dar de ce ? Cine esti tu ? Stai naibii linistit
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
persane! vezi sa nu te pun unde iti e locul ! pe jos sau la rapid in galerie. nu iti mai da tu cu parerea despre oameni care au facut ceva in fotbal. cearta-te cu ai tai acolo la Fifa pe PS ! abtineti-va sa mai aberati pe internet. parerile voastre chiar nu conteaza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.