Alte știri din fotbal
LPF a analizat sistemul grecilor și a dat verdictul: „Cel mai bun format pentru Superliga e acesta! Și de ce spun asta?”
0
FRF, încolțită de cluburile din Superligă: „Nu vrem să începem campionatul!” » Dani Coman explică pentru GSP motivul protestului
0
Daniel Bîrligea și-a scos mașina la vânzare: cât cere în schimbul ei
7
„Asta e vrăjeala vrăjelilor că el caută investitori!” » Îl acuză public pe ministrul Radu Miruță: „Vrea să pună lacătul pe Steaua!”
3
Știri din fotbal internațional
40.000 de oameni la antrenament, înaintea meciului de titlu din weekend!
0
Atletico Madrid - Arsenal 1-1 » Fă Raya din ce ai: egal din penalty-uri, calificarea se decide pe Emirates
9
Liviu Ciobotariu și-a depus CV-ul: „Vrea să antreneze echipa”
2
Penalty controversat în Atletico - Arsenal » Verdictul specialistului
0
Lifestyle
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
Mihai Dimian, ministrul Educației, critică noua lege a salarizării: „Este ...
Libertatea
Micii perfecți pentru grătar: rețeta veche de peste 100 de ani propusă de ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
CTP a dezvăluit adevărata țintă a moțiunii PSD-AUR și a găsit omul care să ...
Libertatea
Mitzi, toată viața ta vei lucra la cioban. Nu ești capabil să obții un job bine remunerat doar prin propriile-ți forțe. "Cutia de carton" a rămas un moment definitoriu pentru ipocrizia ce te caracterizează. P.S. Vei rămâne același intrigant în cadrul FC Pipera, iar revenirea ta la echipă reprezintă garanția că CFR va lua titlul și anul ăsta. Mark my words:))
Daca ar fi un "mercato di reparazzione" facut pe bune, atunci acest puscarias nu ar avea loc on fotbal. Dat fiind faptul ca el are un loc caldut la clona fc fcsb, atunci in loc de reparatii e o situatie de dauna totala, atunci desfiintarea acestui gunoi de club duce la pierderea automata a locului de munca pt puacarias :))
Iar puscariasii pe prima pagină la jesepeu.ro. La mai mare jesepeule, ... si la mai multi puscariasi !!!
infractorul recidiveaza! specialistul number1! vai de presa din romania,jenant,jenant, jenant!
... ce rol o avea mimisor la club , cand el afla informatii de la club , ascultand interviurile lui jijel la naum la tv ?
Nu stiu daca ati vazut video acela de pe youtube, cand un cetatean este intrebat care este capitala Romaniei, iar el raspunde ca Targoviste. E...asa este si Meme cand este intrebat de fotbal. cu cel putin 300 de ani in urma.
MM a revenit repoede cind a vazut ca s-a redresat corabia pe care o dusese pe ultimul loc. Un mizerabil. Din ce am inteles de la Narcis Raducanu si de la ciobanul sef Becali, Narcis nu efectua munca de manager asa cum o vede MM si Becali. Adica rolul lui MM pe unde a trecut nu a fost acela de a avea vreo legatura cu fotbalul, ci, doar pe la televizor si in presa sa reverse un potop[ de ura impotriva altora, si mai ales, dupa fiecare meci sa bulbuce ochii si sa atraga atentia ca nu se mai poate cu un asa arbitraj.
Memeul este din nou ON la fecesebe, .... in acest fel, sigur nu castiga nimic.. ...
Memeul este cel mai bun director al tuturor timpurilor. L-a dat becali afara si apoi nu s-a putut misca nimic fara el...cand a revenit memeul, echipa lui becali se misca uluitor de bine ...Cu memeu in frunte becali va avea victorii multe...
Pai tu esti mai departe de ala ?? Daca te intreb in ce liga joaca steaua ce raspunzi ?? Ala era fcsbist de al tau ..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.