Alte știri din fotbal
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
0
Buletinul medical la FCSB: „Probabil va fi apt pentru meciul de la Galați. El are laringită”
0
Mihai Stoica a numit „feblețea” lui Gigi Becali: „Îi place foarte mult, dar nu știu de ce. Zice că e cel mai bun la ora actuală”
2
Zeljko Kopic a vorbit deschis despre transferul din Spania: „Ideea a fost să-l luăm pentru aceste 6 luni, dar acum contăm pe el”
0
Știri din fotbal internațional
Ronald Koeman îl avertizează pe starul naționalei Olandei: „Timpul se scurge”
0
Real Madrid îl amenință cu tribunalul: „Povestea lui cu Mbappe este total falsă! A lezat grav imaginea clubului”
0
Casa Albă, anunț despre participarea Iranului la Cupa Mondială: „În acest moment ne așteptăm la asta”
0
Noua „bestie” a lui Haaland! Și-a cumpărat o bijuterie rară: doar 150 de exemplare în lume
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Semnul care poate avertiza asupra riscului de infarct: a fost observat și ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Mai bine zii cum a fost la puscarie si cum te puneai tu capra in fata lu Gigi asa cum o sa se puna Hagi capra in fata ciobanului la urmatorul meci
Ok, la primul punct nu luam in considerare, MeM-Eul nu trece prin intersectii, le evita, deci e destept. La doi: E ciudat ca l-a inclus pe Gigi (aleatoare persoana) la "si altii", el nefiind principal idiot. Ca si persoana "Patroane". La trei: Chiar interjectiile sunt ultimul lucru care trebuie acuzat la comentatori! Nepriceperea si incultura la ceea ce comenteaza sunt pe primul loc. Analfabetismul este insusit de ei, prin meseria pe care o fac. La PATRU: Trebuiau inclusi si "*** care n-au facut sport" dar care le lauda pe handbaliste. E acelasi lucru! Apropo, nu trebuie sa fi fost cal ca sa fii jocheu! Acelasi principiu e la antrenorat si chiar la priceperea la sport. Poti comenta fara sa fi facut sporturi gen table sau septica, unde trebuie multa pregatire fizica. La cinci: No comment, n-am auzit de Vlad, Cazinoul lui si reclama lu' peste.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
4 si 5 mi se par valide :))) dar la 3, am impresia ca Meme e cam supy deoarece comentatorii nu prea au entuziasm la meciurile fecesebelei, pastrandu-si-l pentru CFR cand joaca in EL :)))
Penibil !
GSP urmărește cu mare interes pagina de Facebook a infractorilor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.