Alte știri din fotbal
Prima echipă care îl vrea pe Ricardo Matos, fotbalistul-revelație de la FC Argeș
0
Rapidistul Bogdan Ungureanu, dorit de altă formație din Superligă
0
Jucătorul Craiovei Maxima a făcut praf selecția lui Hagi: „Să meargă pe burtă cu Burcă al lui!”
0
Gabi Tamaș, prima reacție după revenirea în fotbal: „Am văzut o academie care prosperă”
0
Știri din fotbal internațional
Ce echipă ar urma să antreneze Andres Iniesta
0
Barcelona, investigată pentru spălare de bani
0
Data la care Sevilla și Marius Marin vor începe discuțiile pentru semnarea contractului
1
„Făcea echipa cu un vrăjitor” » Fostul campion și-a deschis sufletul: „Am avut 18 stopuri cardiace în acea noapte!”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
specializarea tamplarie.
,,Decat,, cand vorbeste pro FCSB e bun Craciunescu. Dl.Naum,dupa ultimul meci al FCSBelei a intrerupt colaborareacu Craciunescu si ii acorda titlul de colaborator pe teme de arbitraj MMlusei, ptr ca are mai multe facultati ...Fac.de Metale putin spre deloc Feroase de la Galati ,Fac. de la Rahova si cea de la Balta Alba.
Stau si ma intreb ce cauta ex-puscariasul la TV, la o ora de maxima audienta... L-am vazut fara matanii, insa cu gura plina de ''stiti voi ce''... Sa intelegem ca aceasta jalnica reprezentare a unui barbat este unul dintre actionarii acestui post TV?! Fiindca altfel nu-mi pot imagina slugarnicia asa-zisului moderator... Astept rezumatul pe maine, fiindca din seara asta eu nu mai urmaresc acest post tv, rampa de lansare a petardelor destinate celorlalte echipe... Parca ieri a fost celalat puscarias. la fel de jalnic si plin de laturi la adresa celorlalti competitori... Sper sa crape cat mai repede de ciuda daca Craiova sau franarii vor lua campionatul.. Tara asta s-ar curata ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
i-auzi la eliberat cica la noi functioneaza perfect instalatia de incalzire,unde bai stoica la voi?poate la voi in case ca stadion propriu nu aveti :))))
A fost fault in atac, se vede si din poza...
in schimb putem avea incredere in tamplarasul cel viteaz eliberat conditionat,nu-i asa?
Ei, dar daca pica Lemn Tanase, e 11 necontestat ...
ce scandalagiu e pirnaica parca ar fi la televiziunea lui plus cat de supus e tentativa aia de moderator.
craciunescu ASTA A FOST INTODEAUNA UN GICA CONTRA ,NU S-A INTELES NICI CU FEDERATIA ,NICI CU JUCATORII NICI CU CONDUCATORII[doar cu cei contra stelei}IN STRAINATATE ARBITRA DE-TI ERA MAI MARE RUSINEA CUM O FACEA CU CITE O INTERVENTIE DE RIDEAU SI CURCILE DE EL. ACUM VINE CU TOT FELUL DE EXPLICATI DE COPIL *** CU MIINILE SI CU CORPUL IN POZITII NU STIU CUM ,UN OM IN CARE NU POTI AVEA INCREDERE
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
MM are dreptate , dar, ma intreb unde erau fundași centrali ai FCSB-ului !!!!!! MM ar trebui sa recunoască jocul slab practicat de FCSB !!!! Sunt prea individualiști .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.