Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
3
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
0
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
4
Știri din fotbal internațional
Îi mai recunoști? Doi foști internaționali argentinieni au apărut în tribune la Argentina - Austria, dar nimeni nu a știut cine sunt
0
Și un record negativ stabilit de Lionel Messi la Campionatul Mondial!
0
Mai pot „bătrânii”? Să înceapă dezbaterea! L-a văzut pe Luka Modric la Mondial și are o opinie fără echivoc
0
UEFA a decis! Când debutează Universitatea Craiova în Liga Campionilor
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Cel putin FCSB e pe locul 2 in LIGA 1... Ca nu ne convine noua ca n-am luat titlul, plus apucaturile bizare ale lui GIGICU e una, dar in comparatie cu ce face TALPAN, stimabilul din PIPERA e CHIAR om serios... Cum sa ti TU brandul Steaua de 3 ani in LIGA a 4-a intr-o saracie lucie si cu un lot de anonimi culesi de strada... GIGICU e parfum pe langa TALPAN...
Un *** anonim de 18 ani, dar sa vedem ce in stare sa faca pe teren... Din pacate politica asta a lui GIGICU cu *** FARA VALOARE nu duce nicaieri pe termen lung... Astia nu stiu jocul si nu sunt in stare sa castige nimic...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CSA (echipa stalinista de cazarma, ciolan cu fasole la cazan) = Liga 4 forever, infrangeri rusinoase cu echipe de genul FC R sau Carmen(desfiintata abuziv de stalinisti ca sa faca loc in Divizia A stramoasei CSA, adica ASA Bucuresti), care rateaza promovarea an de an desi are buget cat toata seria de liga 4 in care joaca. Ala de management, aia da echipa...
Tu chiar n-ai nicio ocupatie? Comentariile tale sunt dea cea mai proasta calitate, pline de minciuni si frustrare. Ai avut vreo insatisfactie cu vreun fcsbist?
Nu-ți bate capul. Sub pseudo liga_a_4_a se ascunde de fapt Talpan. Sau poate un soldățaş pus de Talpan sā abereze pe web. Ce nu face un soldat in termen pentru 2 săptămîni de permisie?
Grea limba romana pentru gigisti...
Nu e chiar asa. Becali mai are in lot cateva vedete care se antreneaza separat: Hategan, Avram, Sfesnic, Barsan, pregatiti de Tudor si Deaconu-Bricheta!!
Astea care sustineti marea echipa a CSA club infiintat in 2017 conform Monitorului oficial,vedetiva de treaba voastra .Nu aveti nici o sansa sa bagati FCSB in faliment.DE ani de zile va chinuiti prin liga a IV a,anul trecut v-a batut o echipa de frizeri si ospatari anul asta cred ca va bate oalta echipa asemanatoare cu cea de anul trecut.Veti castiga doar daca il bagati pe Talpanica in echipaAcum m-am convins intre suporteri postaci ai CSA-ului si echipa nu este nici o diferenta toti sunt =0. PS Poate te ajuta suporteri Talpanica sa platesteti datoria de 30 000 euro.
Fotbal Club FCSB — Lot: 15,5 jucători. Stadion: - . Antrenor: 1 star. Management: 1 star. Sustinere: 2 stars. Competitiveness: 1 star. PREDICTIONS: Romanian Liga 1: 3%. UEFA EL (group stage): 1%. Bankruptcy (within max 24 months): 99%.
Perimatul insista sa-si expuna in toata splendoarea ignoranta sa desavarsita, totala, incurabila! Daca mai sta mult atarnat de net, pe articole despre Steaua, se inchide popota si la UM CSA si la UM Dinamo si ramane doar cu hrana rece!!! Jalnic exemplar!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.