Alte știri din fotbal
Gigi Becali s-a săturat! Interdicție la FCSB: „În străinătate cum fac?”
0
Ofertă din Superliga pentru Edjouma, după plecarea de la FCSB: „Îi dau 10.000 pe lună”
0
Bogdan Andone dezvăluie cum a decis să devină principal: „Petre Buduru ne-a umilit!” + Ce spune despre duelul cu FCSB de vineri: „Sunt cei mai buni, dar...”
0
Interviu altfel cu puștiul-revelație din Liga 1: „Vin roșu, Mercedes și Las Vegas” + „Pe el l-aș mușca de gât dacă aș fi vampir”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu se bate cu Milan pentru atacantul lui Juve!
0
Florentino Perez plusează pentru Supercupă! » Primă XXL
0
Ce scrie presa din Olanda despre Dennis Man, după prestația de gală în tricoul lui PSV: „Superb”
0
Ter Stegen a dat undă verde transferului, dar cu o singură condiție » Ce își dorește portarul Barcelonei
0
Lifestyle
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
0
Cel mai cunoscut om al străzii din NBA a fost arestat pentru droguri și alcool
0
Fostul fotbalist legitimat la FCSB se iubește cu Elena, solista trupei Mandinga » Primele imagini împreună
8
„Coach Prime” a făcut publică relația cu actrița mai tânără cu 21 de ani
0
Motivul pentru care Donald Trump vrea Groenlanda cu orice preț. „Dacă nu o ...
Libertatea
Motivul pentru care un blogger francez a inclus Bucureștiul în topul ...
Adevărul
Excentricul Salvador Dali a jucat fotbal cu legendele Barcelonei. Artistul ...
GSP SPECIAL
Școala românească în iernile comuniste din anii ‘80. Eleve, în scrisorile ...
Libertatea
hahahaha!!toti haterii ..nu mai pot de grija lui dica !! tot prostu' are idei si opinii , de obicei sunt cei mai buni antrenori si cei mai intransigenti moralisti ...dar se tavalesc pe jos dupa 10(zece) euro !!!hahahaha!!!
Crezi ca a inteles prostulmoral adica florarul ce i-ai scris?
Dica, ești găina fara cap, care se zbate in fundul curții… In alte cuvinte: antrenorul perfect.
da bah ... stii tu !!!toni a fost varza ca antrenor ...mai aveam putin si intram si noi pe drumul vostru cu toni!!cu dica am mai avut performante ...vom vedea!!!
Dică este un fcsbist autentic, a fost alegerea perfecta! Ca sa fie bine și sa nu fie rău, doar atât: Succes Saburtalo! :-)))
Ilie Dumitrescu a antrenat pe un leu ,Becali era fericit .Dicanio vrea performanta ,vrea moral, de competitie.Nu vrea salar , se vede, ca este coborat din copac.Nu a invatat nimic, Dica. Ilie ,a vrut sa subordoneze adversarul.Cand Becali s-a plictisit,Ilie a( zburat).Dica ia o biblie intr-o mina si in cealalta crucea ,poate asa faci pe plac, latifundiarului.
Ca sa-l citez pe userul Adrian ''Eu zic de mult ca fecesebismul pe bani e degradant, dezgustator si pana la urma dezumanizant dar fecesebismul pe gratis ar trebui declarat ***.'' :))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dica nu s-a dus antrenor la fcsb pt bani,s-a dus de prost. Banii castigati in cariera,plus salariul de la tv ii asigura un trai mai mult decat decent. De altfel a spus si Becali ca '' Dica nici nu a vrut salariu'',asta fiind tot o prostie
Palma morala,titlu moral,cioban moral si Memeul moral. Un club 100% moral
TONY PETREA asa cum era el avea o calitate umana de 10 ori mai mare ca DICA ...!!!! Cum sa lucrezi si sa fii umilit fara sa incasezi un ban ????? El spera ca o sa fie respectat .....! O sa fii si mai umilit ....!!!! Cu GIGI se fac contracte stil EDY .....!!!! Ai luat painea de lșa gura lui PETREA ca sa-ti arati obedientza ...!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.