Alte știri din fotbal
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Știri din fotbal internațional
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Ala chiar a jucat fotbal la un nivel serios.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da' la "prostească " tot perfect ești!!! De fapt ești chiar prototipul prostiei!!!
Aoleu, belea fratilor, dupa Meme, Gigi si Mitica Dragomir vom avea un nou expert care ne va explica cum sta treaba zilnic: unchiul lui Tavi Popescu!
Dragostea din tei ))))
Io nu știu, cum sa știu, am zis io ca știu!? Numai fcsbistii … știe! :-)))
Că știi tu mate' și română!!!+ cât desore limba străină probabil vorbești perfect "prosteasca".......
Asa da, daca a declarat unchiul perlei, asa e. Mai ramane sa i se ia un interviu doamnei invatoare din clasele primare de la scoala unde a mers perla si apoi unei vecine de a unui cumatru al mamei colegului de banca al tatalui lui Octavian Popescu. Pareri pertinente, nu gluma
Dacă unchiul ținea cu adevărat la el ii spunea ca in primul rând sa își ia Bac’ul iar in loc de “mental coaching” sa facă meditații la mate, romană, limba străină etc. ca acușica trece anul și vine o noua sesiune! :-)))
Exact, cea mai mare parte a jucatorilor romani sunt de valoarea de acum a lui Tavi Popescu. Cea mai buna dovada este rezultatul dublei intalniri cu Muntenegru.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.