Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Un nume uriaș se autopropune ca selecționer, după eliminarea de la Mondial: „Încercați-mă un an!”
0
„Doar ei pot să facă asta” » Gary Lineker a indicat singura echipă care ar putea împiedica Franța
0
Verdictul specialiștilor la faza controversată din SUA - Bosnia
0
Declan Rice, uimit de un coleg din naționala Angliei: „E ireal. Așa ceva nu e normal”
1
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Kelemen Hunor face o radiografie dură a crizei politice: „Guvernul e varză, ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Trei oameni au murit sufocați în timp ce 1.000.000 de suporteri au ieșit pe ...
Libertatea
Oare Tavi nedumeritu' chiar a semnat pe 4000 salariu lunar si clauza de reziliere de 100 de milioane? :)) In cazul asta nu e de miare ca nici n-a incercat sa dea bacul :))
Este urat si umilitor cum GSP face tot felul de comparatii de salarii. In primul rand ma intreb daca sunt veridice, iar in al doilea rand daca GSP isi pune problema cum aceste dezvaluiri ii afecteaza pe cei in cauza. In alta ordine de idei, oricat ar fi inflatia de mare si GG de smecher, niciun fotbalist din campionatul nostru nu poate fi vandut pentru o suma peste 20 mil euro. De ce? Pentru ca nivelul campionatului nostru este extrem de scazut, iar evolutiile lui Tavi Popescu sau oricare altul se raporteaza doar la acest nivel scazut. In plus, fotbalistii romani au deja o faima de jucatori care nu fac fata afara.
Adică GG îl oferă la juma (50 mil) el face suta dar na GG este mărinimos distracție nu gluma , dar cea mai tare este cota / transfermarkt. 3 mil. ?!? Bai ăștia au combinații și acolo … nasol pai Markovic ar trebui sa valoreze min. 4 mil. dar dacă nu ai combinații cu vopsitorii asta este …
Tawa popico nu face nici un meleon
Foarte bine ca e cel mai prost platit. Sa invete toti ce-i asteapta daca vin acolo. Normal ar fi ca salariul sa fie proportional cu acea clauza de transfer. Dar pentru asta ar trebui sa aibe si impresar care sa apere interesele fotbalistului, nu ale patronului. Stati la Becali, e bine acolo!
Iar au început udrea și raureanu! Ce Becali visezi?
orice s-ar intampla, patronul ii va creste salariu la final de sezon. el sa se gandeasca sa joace fotbal. masini, case primeste moca, nu ii ajung 5000 pe luna pentru distractii?
Iar a început disperatul asta de Becali.. Are vise, nu gluma!!!
Nici o zi fără un articol cu care sa mai ațâțați, sa mai stârniți puținii vizitatori pe care ii mai aveți, sa se mai mascareasca. Asta urmăriți? Vai de voi!
copilu' mai are de demonstrat si oricum fata de niga, tavi are "resurse" (vezi masina cumparata de cioban)... probabil ca daca luam campionatul si ne calificat in grupe.. o sa-I ceasca si salariul!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.