Alte știri din fotbal
Pe mâna străinilor! Premieră pentru Superliga la start + Portugalia a trecut pe #1 în campionat
0
Gigi Becali se simte trădat de Florin Tănase: „Nu mă așteptam la așa ceva! Nici «la mulți ani» nu mi-a zis”
10
Prima zi la Dinamo pentru Alaa Bellaarouch: „Puțin obosit de la drum, dar foarte fericit”
0
Ciprian Deac, la prima apariție în noul rol: „Am avut emoții!”
0
Știri din fotbal internațional
A făcut anunțul despre Didier Deschamps: „Suntem afectați”
0
Uruguay - Spania și Capul Verde - Arabia Saudită, duelurile care decid ierarhia din grupa H
0
Dembele a repetat aceeași frază de 10 ori după recitalul cu Norvegia
0
Faza serii în Norvegia - Franța » Gestul „Dictatorului” Mbappe a făcut înconjurul Internetului
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
16
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Ilie Bolojan i-a răspuns lui Nicușor Dan, care a acuzat PNL că a generat un ...
Libertatea
Caz șocant în SUA. Un copil de 7 ani, care cântărea 116 kilograme, a murit, ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Multumim, Dimco, Extraterestrul, Mișu, LostSociety! Jos pălăria pentru echipele voastre!
Când a mai făcut un bucureștean un gălățean deștepților că fugeti că...câini p afara mai ales...când auziți d Galați....sa la fotbal alta poveste da coada ii ridicam lama.ta
Nemeritat sa referit că nu a existat golul de 1-1 și dacă nu a existat poate altu era meciul......și la penalti a fost roșu deci clar viciere de rezultat....că Craiova a jucat mai bine adevărat....dar juca mai bine fara un om....ești sigur că dacă nu egală atunci nu se precipită și lasă spatii....otelul nu și-a putut face jocul de presing pe un gazon înghețat și sa jucat pe valoarea jucătorilor deci Craiova mai buna dar și ajutata de decizii proaste.am ziso de săptămâna trecută să vedeți la Steaua pe un gazon bun unde pot alerga băieții ce va fi
Nemeritat sa referit că nu a existat golul de 1-1 și dacă nu a existat poate altu era meciul......și la penalti a fost roșu deci clar viciere de rezultat....că Craiova a jucat mai bine adevărat....dar juca mai bine fara un om....ești sigur că dacă nu egală atunci nu se precipită și lasă spatii....otelul nu și-a putut face jocul de presing pe un gazon înghețat și sa jucat pe valoarea jucătorilor deci Craiova mai buna dar și ajutata de decizii proaste.am ziso de săptămâna trecută să vedeți la Steaua pe un gazon bun unde pot alerga băieții ce va fi
Felicitari Dorinel ! Esti de Nationala !
Dorinel e antrenor, alții sunt circari! Punct!
Dorinel a muncit nemteste si se vad rezultatele!
Hai, nu vă luați nasu' la purtare că vi-l taie Bucureștiul, stați pe coada voastră.
RELAXAREA ??? Dupa ce face totul ca la carte si castiga in deplasare pe terenul echipei de pe locul 1, Dorinel strica toata admiratia celor care se bucura pentru victoria Otelului si declara ca problema la fecesebe ar fi RELAXAREA!! Poate n-a vrut sa-i umileasca pe fecesebishti si mai mult decat a facu-o, dar nu era cazul sa minta: la fecesebe problema e alta, mult mai grava si evidenta, nu relaxarea!!
Felicitari pentru victorie,Dorinele,dar cu Craiova ati pierdut pentru ca ati fost mai slabi in acel meci,deci ati pierdut meritat.Niciun meci nu seamana cu altul si tu reusesti sa scoti maximum posibil de la jucatorii pe care-i ai.Succes mai departe si sper ca voi si U Cluj veti fi in play off,fiindca chiar meritati!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.