Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
Pleacă de la Inter după 14 ani: „Un capitol important se încheie”
0
După cazul Balogun, o altă națională vrea să conteste la FIFA cartonașul roșu primit în „optimile” CM 2026
1
Rusescu i-a văzut în Portugalia - Spania și s-a pronunțat: „Trei jucători neinspirați”
0
Scrisoare oficială către FIFA după eliminarea controversată de la Mondial: „Este un abuz!”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Ce se întâmplă cu stadionul pe care Hagi a jucat ultimul meci la Steaua ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
Sa ai simulatori in echipa de talia lui Tanase si Popica si sa primesti doar 1 penalty pe meci inseamna ca nu mai e pic de respect )). Trebuie sa intre si Florinel indianu’ sa fie 3 care sa cada in careu ca sa primeasca aceasta echipa minunata cele 2-3 penaltyuri de meci pe care le tot cersesc?
Cine vorbește de penalty-uri neacordate?Tănase?Săritorul in gol?Mana moarta?
Eu stiam ca nu ai voie sa te opresti sau sa dai inapoi atunci cand te indrepti catre minge cand bati lovitura de la 11 m. Trebuie sa ai o miscare continua catre minge. S-a schimbat regula? Tanase a dat clar inapoi la meciul cu Iasi ...
Bai figurantule, dar vi sa dat unul care nu a fost, de asta nu spui ca nu trebuia dat circarule.
Nici cu var nu primeati vreun penalty, pentru ca nu au fost. Eventual ati fi incasat un rosu si 100% s-ar fi anulat penalty-ul primit. Deci era rost de cel putin 2-0 pentru moldoveni.
Ar fi fost culmea ca tocmai"artistul"Tanase, sa zica ca nu a fost!Deja poate aspira la titlul de "profesor"in materie de simulari,dar e concurat serios de Gnohere!
Cred ca au luat in calcul punctele si apoi rezultatele directe, asa se poatd explica aceasta ordine.
Mari *** de oameni. Au fost penalty simulacrule de jucator. Dar dupa logica evenimentelor, daca erati in 10 si cu 0 - 1, mai ajungeati in careu pentru faulturile acelea?! Voi sunteti mai praf decat *** de la dinamo, pe voi s-au dat milioane de euro, plus ca voi nu acceptati realitatea. Sunteti ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De unde penaltiuri ? Dar cartonas rosu nu a-at vazut la acea calcare voita pe tibie ? Nu jucati nimic .Sunteti adusi ca de pe strada .
Unde mai adugăm si cartonaşul roşu cel de toate zilele... :) Bîrsan la ultima fază a meciului a plecat la atac împreună cu fecesebii.... Parcă erau la Dacii si Romanii...:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.