Alte știri din fotbal
Alertă pentru Mircea Lucescu: Ionuț Radu a încasat o „căruță” de goluri azi în La Liga! Ajutat de colegi să iasă de pe teren
4
Virgil Ghiță a prefațat barajul cu Turcia: „Este un plus că a revenit alături de noi și că a început să joace”
0
Hermannstadt - Botoșani, în runda a doua din play-out » Deschidere de scor în minutul 31
0
Ce s-a întâmplat la primul antrenament al „tricolorilor” înaintea barajului cu Turcia » 8 absenți
0
Știri din fotbal internațional
S-au bucurat prea devreme! Eșec usturător pentru Man și PSV, care ratează prima „minge de titlu”
0
Panică pe autostradă: autocar cu fani de la Manchester City, cuprins de flăcări în drumul către Wembley
0
Ce notă i-au dat spaniolii lui Andrei Rațiu, după Barcelona - Rayo Vallecano: „Neobosit în duelul cu Raphinha”
0
Oh, Really! City a răpus-o pe Arsenal în 5 minute pe Wembley și și-a adjudecat primul trofeu al sezonului
5
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
„Probabil că o să mor pe scenă” - Interviu cu cel mai tânăr solist și ...
Libertatea
M-am saturat de meciuri aranjate ! Inteleg ca Iasul are nevoie de bani , dar prea pe fata !
Iar ne laudam ! parca vad dupa mansa retur cum plangem !!! as vrea sa mearga mai departe Steaua ! dar noi tot asa facem inclusiv cu echipa reprezentativa !! la tragerea la sorti batem tot dupa aflam motive !!!!!
cand v-a spune guragoala cat a costat modestia invinsilor?
La ce i-a folosit? :D uite-l ca a dat ortul popii, stimabilul domn Verestoy! in alta ordine de idei, nimic nou sub soare! fcsb nu e steaua, popesti leordeni, ciorba de rin, optarii din ghiveci.... nu v-ati saturat, oameni buni, sa repetati aceleasi porcarii articol de articol , ani la rand???
Depinde cine vine noaptea in chemping : mimi sau stapinul
a scris de ce nu ie da ie posibil ca sa nu mai fie nici barbat :))
rilacs si daca tot n ai somn si vrei divertisment poti urmari linistit monologurile lu nent utraian toata noaptea cind ie n verva baga cite 20 30 de bucati de slove asa ca ai ce face sibiene iote deja sou mast gou on
nu, is cine vreau io :)) da tu tot 5 cm
Azi nu esti femeie?
care oamenii? ca numa la tine am citit. ce-i drept nu stau sa citesc toate hatererile, numa asa, in preajma unui meci
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.