Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! „Nebunie” la stadion. Informații și imagini de la reporterii GSP
38
Chiar e atmosferă de titlu! Cum i-au așteptat ultrașii pe jucătorii Craiovei + clujenii, nevoiți să schimbe planul
0
Flavius Stoican s-a făcut de râs în conferință: „Au marcat două goluri etapa trecută, cu Gaz Metan Mediaș”
2
Bogdan Stelea are o preferată la titlu și acuză conducerea fotbalului românesc: „O să tot vedem Mondiale doar la televizor!”
0
Știri din fotbal internațional
Bayern Munchen, sabotată de rivală ca FCSB de Dinamo
0
Președintele a anunțat decizia înainte ca Inter să ridice trofeul: „Se va încheia un ciclu” » Ce spun veteranii din lot
0
Clubul dintr-un oraș cu 13.000 de locuitori a promovat pentru prima dată în Bundesliga!
0
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu a primit trofeul pe San Siro
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
7apidistul cu (minim) 3 conturi lovește din nou. :)) Bucurii de suporter mic :)) Băi toxicule, singurele voastre bucurii au fost o victorie când ne-ati rupt picioarele fără sa pățiți ceva si asta când ne-a durut la bască. Spune ne ceva de 7-2! :))) Aud? :))) Ultima echipa din București. ***! :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
aici se rade de CINCIesebisti ?
La cat iese ciobanul pe post să anunțe că vinde așa zisa echipă? Cum face el de obicei când clona de la palat și-o ia în freza =))
Fc10sb in Europa, fc5sb cu Rapid! Ce cofetărie! E greu când nu fluieră Kovacs!
CHIAR EȘTI UN MONUMENT DE PROSTIE. Auzi la el, penultimul loc din play-off, retrogradează? Cum să spui, prostule, o așa enormitate?
Vezi-l si pe...ala de dinamovist al tau care scrie "ma invatat"! E unicul din lume care nu stie sa scrie Ancelotti!:))) Si aia din triburile indigene stiu cum se scrie Carletto!:)))
Wawww daca scria ceva despre Sucu sau Mutu sau Rapid sau Dinamo sau ... nimicurile fotbalului romanesc 2-3 comentarii cel mult. Asa cand se scrie un articol de FCSB cea mai mare echipa din fotbalul romanesc 230 de comantarii pana acum. De asta ma nu scrie nimeni despre voi. Voi nu contati decat atunci cand jucati cu noi altfel nu existati.
Perioada lui Dej, cea în care CFR retrogradează, alte echipe câștigau campionatul și cupa.
Tu chiar crezi ca vorbesc numai cu tine?"Păcălici general", e o replica pe care tu oricum n-o înțelegi.Esti prea prost, prea"în afara legii", ca s-o pricepi.Joaca "Pacalici", in continuare ca este sigurul joc pe care-l cunosti!Succes!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.