Alte știri din fotbal
Staff confirmat pentru Gică Hagi » Selecționerul și-a adus oamenii de încredere de la Farul
0
Sapă fundația pentru noul stadion Dinamo, înainte să fie dărâmat tot vechiul stadion! Ce urmează în arena din Ștefan cel Mare
2
Președintele de la Csikszereda, cu talpa sus: „La LPF e ca un film cu mafioți” + Probleme după alegerile din Ungaria
0
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Știri din fotbal internațional
Ce a făcut Sky Sport Italia special pentru tehnicianul român: „Chivu d'Italia”
0
Antrenorul senzație FC Thun a bătut palma cu o echipă din top 4 campionate
0
Lotul Germaniei pentru Campionatul Mondial » Surpriza uriașă a lui Nagelsmann
1
Jucătorii vor să dea clubul în judecată » Bonsul XXL ratat din cauza „spionajului” adversarelor
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
1
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Înapoi în 2021: Călătorii din autobuzul 100 din București, trimiși la ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Steaua nu e echipa patronata de Gigi Becali...fake news :)))
Laslas, anul asta terminati pe 4 sau chiar mai jos. Deci sunteti scutiti de noi umilinte in preliminariile EL. :)) Apoi, evident, FALIMENT!
Incredibil cât ne umilește CFR Cluj anul acesta! #StopUmilintelor
cam cu cate postari primesti o zama?
SuperPortar zici...De-l transfera CFR era un mediocru.Hai *** !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voi va numiti ziar de sport ? Parca sunteti babele care ies sarbatoarea prin satele Romaniei la o barfa ieftina. Doar sa puneti in evidenta in fiecare articol ceva pro FCSB. :))))))) Penibil. Echipa voastra favorita termina pe locul 4-5 , si in cupa va pierde.Asa ca anul asta nu aveti ce sa scrieti , decat de Becali. Amin.
" ar fi zis portarul"...:)))))) Vrea la Steaua, acum se vedem daca vor sa-l primeasca Oprita si Talpan...:))
Steaua are doi portari foarte buni, Iancu și Meilă, nu am nimic cu Nita, însă nu cred ca are loc in Ghencea. :-)))
Să joace la steau! În liga a 4 a!
Daca e asa sa nu vorbeasca bazaconii, jigneste milioane de stelisti adevarati spunand Steaua clonei fcsb 2003.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.