Comentarii (57)
felix_grandet  •  04 Martie 2020, 13:29
Postat de albalbastru72 pe 04 Martie 2020, 13:10

Pai ce razbunare e asta,ar fi fost razbunare daca fecesebeaua ar fi transferat un oficial de la cluj,o femeie de serviciu sau macar boii de la bicicleta lui Petrescu,asa nu e nici o tradare.In plus,Nita daca vrea sa revina,trebuie sa vedem si pretul pe care Praga il cere,ca nici aia nu sint Botosani,sa dea jucatorii degeaba lui jiji infractorul.

Corect! Nita vrea, dar sa vedem daca FC FCSB isi permite sa-l cumpere. :))

ishhhhhhhh  •  04 Martie 2020, 13:29

Balgradean > Nita. Atat

flojo  •  04 Martie 2020, 13:26

Niţă e un portar bun, nu e de liga a patra, sau, mă rog, a treia din vară!

digei  •  04 Martie 2020, 13:25

Saracut cu duhul acest Nita. Cum sa pleci de la Sparta Praga la FCSB crezand ca te duci la "Steaua"? :))))

clujcampion  •  04 Martie 2020, 13:13
Postat de Claude SH pe 04 Martie 2020, 13:12

Când o pățește Gigi atunci e trădare. Când o face el, atunci totul e foarte iscusit, vai ce șmecherie. Iau ieftin și vând scump Ca sunt smecher. Propun sa ii spunem lui Gigi, IEFTINEL.

Pai nu se nuneste fitzuica geegeesepe?

Claude SH  •  04 Martie 2020, 13:12

Când o pățește Gigi atunci e trădare. Când o face el, atunci totul e foarte iscusit, vai ce șmecherie. Iau ieftin și vând scump Ca sunt smecher. Propun sa ii spunem lui Gigi, IEFTINEL.

albalbastru72  •  04 Martie 2020, 13:10

Pai ce razbunare e asta,ar fi fost razbunare daca fecesebeaua ar fi transferat un oficial de la cluj,o femeie de serviciu sau macar boii de la bicicleta lui Petrescu,asa nu e nici o tradare.In plus,Nita daca vrea sa revina,trebuie sa vedem si pretul pe care Praga il cere,ca nici aia nu sint Botosani,sa dea jucatorii degeaba lui jiji infractorul.

Adi Șerban  •  04 Martie 2020, 13:10

Alta vrajeala marca GSP.... unde si cine spune ca vine sigur Nita la FCSB?....sunteti de rasul lumii... ziar de fakenews-uri, .. Nea Ovidiuuuu?!

clujcampion  •  04 Martie 2020, 13:07
Postat de vladut12 pe 04 Martie 2020, 12:58

Pierzi esentialul. Nita revine la Steaua, care se confunda cu FCSB, daca tot esti curios!

Confunzi tu lumea reala cu inchipuirile tale erotice. Auzi, steaua :)))

vladut12  •  04 Martie 2020, 12:58
Postat de magic4ever pe 04 Martie 2020, 12:57

Steaua este in liga 4...FCSB NU ESTE STEAUA!Poate il anunta cineva si pe Nita ca FCSB a pierdut definitiv in instanta stema,culorile si palmaresul:))))))

Pierzi esentialul. Nita revine la Steaua, care se confunda cu FCSB, daca tot esti curios!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6