Alte știri din fotbal
Cum a ratat Dinamo transferul lui Kevin Ciubotaru: „A fost la Săftica”
0
„FCSB are 30% șanse să fie în play-off” » Ce echipă l-a impresionat pe Trică
1
Ce fotbalist a găsit Mihai Stoica în Portugalia: „Întrebări am pus, mai avem răspunsuri de primit”
2
Transferul campioanei FCSB, analizat de Eugen Trică la GSP Live Special: „Îl știu de când a jucat cu Spania”
3
Știri din fotbal internațional
Interul lui Chivu, blocată în fața giganților » Statistică dură după eșecul cu Liverpool: ZERO victorii în marile derby-uri!
0
Reproșuri pentru Chivu: „Nu a dat niciodată impresia că ar putea câștiga. Când ștacheta este ridicată, Inter...”
0
După victoria cu Inter, antrenorul lui Liverpool i-a transmis un mesaj clar lui Mohamed Salah
0
Basarab Panduru, exploziv după eșecul lui Inter: „Nu știu ce a vrut de la meciul ăsta”
0
Mondial de locul 9
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Un român căutat internațional face live-uri pe TikTok după ce ar fi bătut ...
Libertatea
România devine hub pentru pământuri rare, cu sprijin american. Pas-cheie ...
Adevărul
Primul proiect pentru sport pe care și-l asumă primarul Ciprian Ciucu în ...
GSP SPECIAL
Gafa făcută de Nicușor Dan la conferința din Franța: „O înfrângere ar fi să ...
Libertatea
și totuși, aici se întrece orice măsură chiar și pt OTV: ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
păi și eu sunt de părere că a furat-o. Ideea e că statul trebuia să-l dea în judecată s-o recupereze. Altfel, din păcate, furtul încă este la el.
da, așa funcționează televiziunile și tabloidele. și mulți o mușcă
adică a dat-o la-ntors și a zis că a glumit și a zis-o doar așa, ca să facă rating în emisiune?
ce s-a mai ales de maculatura trimisă de tălpănelu la uefa? ultima dată când am fost la Nyon am văzut-o într-un tomberon, dar de-acolo i-am pierdut urma :))
E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu!
era banc, prostea
Clona becalifera e clar ca va da faliment inainte de sfarsitul anului ,a ajuns infractorul sa planga dupa 500euro - plus ca stie ca intra iar la puscarie cu tot cu nepotul ala hotoman , pe scurt : RIP clona becalifera
dl Crăciunescu, toți au salariu cât le dă patronu', la fel cum aveai tu când lucrai pentru Porumboiu. Numa hatării talpariniști au ajutor în sumă fixă, că așa dă statu', la toți leneșii și puturoșii la fel
Pe zi ce trece, proştii fac progrese: devin şi mai proşti!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.