Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Donald Trump va fi protagonistul unui alt moment major în 2026
0
Marc-Andre ter Stegen a recunoscut după plecarea de la Barcelona: „L-au ales pe el și respect asta”
0
ECHIPELE DE START în Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană
10
„Perla” lui Dan Șucu, în viziorul formației din Premier League! Genoa vrea 18 milioane de euro
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
0
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Cel mai ieftin resort de schi din Europa se află aproape de granița cu ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Cum vrea Trump să controleze bucăți din Groenlanda fără să o anexeze
Libertatea
Exact :))
...stii:))
Esti un mare prost! Asta cred ca sii deja, cum stiu toti cei care posteaza aici, pe GSP! Si daca ar fi sa fac un "inventar" pe ultima saptamana, esti campion absolut in ceea ce priveste prezenta. Ai stat si ai numarat seara de seara comentariile, aproape 24 din 24. PS. Legat de articolul cu pricina: nu crezi ca poti lasa o ferastra deschisa pe laptop/desktop si sa arunci un ochi din cand in cand, fara a sta neaparat 8 ore cu ochii fixati pe ecran? Intreb pentru un prieten!:)))))
adica pe bord la tine globtrottere.
Hai pe articolul cu man sa vezi sandilai:)))
Cineva tot incearca sa ii salveze 'onoarea' adriannului, se sterge tot al 2-lea mesaj :))))). Cat despre Cornel Dinu, a fost foarte explicit in privinta 'razboiului' FCSB - CSA: "Pentru mine, nu există FCSB! Pentru mine, FCSB este în continuare Steaua. Este continuatoare, indiferent de cum a fost preluat clubul. În secunda în care mai mă iau în gură și cu Talpan. Este un nume predestinat esecului. Când te cheamă Talpan…ești un obsedat de anumite lucruri. Poate știe și ceva carte, dar mă îndoiesc”, a spus Cornel Dinu.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Îți spune Roja, el contabil așa ca știe cel mai bine ... :-))) Doar ca nu știu ce se întâmpla ca imediat cum ii fac “bilanțul” ii și dispar câteva postări. :-)))) Nu insinuez ca lucrează in redacție însă este o coincidenta greu de ignorat. :-)))
Ok, printeaza-l(bilantul) si lasa-l pe birou la mine :))
bea o tuica si devine vesel stai linistit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.