Alte știri din fotbal
Valeriu Iftime, înainte de FCSB – FC Botoșani: „Asta e problema” » Ce zice de Croitoru +Anunță un transfer: „O să vă speriați”
0
Guvernul nu se pune de acord » A aprobat 1,4 miliarde de lei pentru 4 stadioane, dar ministrul Dezvoltării are altă idee: „Din 2028”
2
Care e situația lui Assad Al-Hamlawi » De ce a cerut schimbarea la primul meci ca titular după accidentare
0
FCSB, cerere pentru LPF: „Cu respect” + MM Stoica, atac la Ciucu: „Îi e silă de noi!”
0
Știri din fotbal internațional
Cum a fost surprins Mourinho la amicalul cu Schalke! » Incident neobișnuit la antrenamentul lui Real Madrid
0
Liverpool a încheiat seria amicalelor cu o victorie, Iraola așteaptă mai mult: „Le cer să facă lucruri puțin diferite”
0
Primele imagini de la nunta lui Cristiano Ronaldo cu Georgina Rodriguez » De ce au organizat-o în living
0
Selecționerul a leșinat, din cauza unei bătăi ca în filme între cele două soții ale sale! » A intervenit poliția
2
Lifestyle
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
0
Bernadette Szocs s-a relaxat la piscină: „Sărutată de soare”
8
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
Zi le tu Memicā
Multe pagini ar fi umplute cu numele jucatorilor care si-au ratat carierele venind la Steaua si mai apoi la FCSB. Mi-amintesc de Bujor Halmageanu, care la Steaua dadea autogoluri antologice si dupa ce era dat afara, la Petrolul, ajungea la nationala! Multe sperante au fost ruinate de "specialistii" MM si GB, mai ales in ultimii ani". Daca FRF ar fi fost condusa de adevarati cunoscatori ai fotbalului astfel de lucruri nu s-ar fi putut intampla! E grav, duce la degradarea fotbalului in Romania, dar cat timp banul (spaga) decide nu cred ca se vor lua masuri.
Inca o dovada, daca mai era cazul, ca MM nu se pricepe la jucatori !! El este tinut la Fcsb din mila, pe post de slujbas, cu preocupari de comunicari si postari pe tot felul de retele de socializare, majoritatea jignitoare la adresa unor echipe, sau oameni din fotbal !!
ELTON....copilul ala de 1.50 m inaltime, adus de MM cu surle si trambite ca mare vedeta...vi`l mai aduceti aminte ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.