Alte știri din fotbal
Selecționerul Slovaciei, pe picior de plecare după meciul cu România
0
Gică Hagi, primul an pe minus la Farul! » Suma istorică intrată în conturi din sponsorizări, în ciuda eșecului sportiv
0
Panduru a tras o concluzie amară după ce Lucescu și-a încheiat mandatul
0
Directorul GSP, detalii din ședința în care lui Lucescu i s-a făcut rău » Deranjat de reacția a doi fotbaliști: „A leșinat pur și simplu!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
la facultate cand se intoarce ??
Cand imi imaginez un fecefecesebist, ma gandesc la Mimi. Un las, un om fara coloana vertebrala, fara onoare, fara demnitate, cu un caracter de rozatoare cu coada groasa. Intruchiparea oricarui gigist. Asa sunteti toti!
nu imi dau seama care ar fi aportul acestuia atunci cand este pe banca. Peformante?? Care? Ca ce?
Subinginerul MM Stoica, un fcsbist adevărat.
Ajunge sa te uiti ce "presteaza" aici postacii ciobanului ca sa intelegi ca afirmatia asta e 100% adevarata. Mie mi s-a parut mereu IREALA asemanarea dintre metodele cu specific infractional folosite de cioban si metodele postacilor lui pe site-ul gsp. Singura explicatie rationala este ca becali atrage indivizi cu acelasi profil moral ca al lui, dar incapabili sa faca avere prin mijloace necinstite din varii motive.
si la Jilava
Nu plecase niciodata. Poate nu mai era fizic pe banca inainte, dar era primul care baga strambe la cioban ca sa-si consolideze pozitia de "intaiul slujitor" la fc fcsb berceni. O rusine de om
Ce pastile iei? Trebuie sa mai reduci din doza.
A revenit Meme la vechile manifestari! Urmeaza asezarea in genunchi in fata galeriei, pentru iertare!!!
Vrem (mai) multe știri cu și despre ocnași
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.