Alte știri din fotbal
Gigantul Benfica negociază transferul atacantului din România! » Sumele afacerii
0
Răzvan Raț pariază pe Pancu la Rapid: „Spiritul lui este important și sper să-l predea mai departe în vestiar”
0
Noul transfer de la FCSB face exact ce vrea Becali » Cum ar putea arăta echipa cu el în teren
5
„Mai vin trei jucători, unul sperăm cât mai repede” » Anunț de ultimă oră al președintelui Rapidului: „Sută la sută!”
3
Știri din fotbal internațional
Argentina - Egipt, în optimile Campionatului Mondial » Echipele probabile
0
Au refuzat PSG! Cât cere rivala din campionat pentru vedeta sa
0
FIFA a deschis „Cutia Pandorei”, Oliver Kahn intervine: „Dacă tot rescriem istoria fotbalului, am o sugestie”
0
Charalambous vrea să-i dea lovitura lui Dinamo! L-a văzut în Superligă și l-a cerut la noua echipă
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
0
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
5
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Înarmarea, mai ales a Europei, linia principală a summitului NATO de la ...
Libertatea
Ieșean lăsat cu un credit de 40.000 de lei pe numele său. Escrocul a ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Frumos gest al lui MM,bravo,frumos caracter !
Alta era ideea... dar nah nu m am exprimat bine! Perfect de acord cu tine sa ajutam omul. Nici un fel de problema! Dar nu trebuie sa nr lasam indusi in eroare ca avem parte de o contributie fabuloasa a puscariasului care apare zilnic pe sticla si nu poti sa mai citesti un ziar fara sa i vezi numele. Despre asta e vorba.
Esti bun daca te cauta parnaiasii ;)))
si ce daca a intervenit MM? Kurti e cel mai bun .. nu ti se pare normal sa ajuti un om la necaz?
Uite ca cei ce tin cu FCSB urasc clonele si raman cu un singur user. Tu deja ai ajuns la 7 si cred ca o sa tot urci, bine te inteleg, tu incerci sa faci precum echipa ta de suflet, CSA 2017 Talpan. E greu sa vezi FCSB pe primul loc atatea etape, este? Cum mai stati cu barajul, cu invitatia in prima liga sau cu asocierea cu un privat? Aaaa, pai ce ai facut mai Gogule, momentan sanse 0 la promovare, nici sportiv si nici juridic. Som usor, vise placute, puricii sa te sarute:):):)(am auzit ca asa adoarme Talpan)
Si militia crezi ca e club de filantropi?
S a implicat Memelus Stoica!!! Pfoaaq ! Senzational! Vezuvian! Eclatant! Acest ajutor de caine lup))) Mana stanga a lu' mana dreapta! Fabulacaoooo
That’s rich: un fcbsbit îi spune cuiva “prostovan”! :-))) Așa ceva!? :-))))))
Nu ți-e bă rușine, ești om bătrân! Cum adică bă FCSB Steaua!? Atât ești de prost!? E FC Fcsb sau CSA Steaua, atât! Ai auzit tu pe cineva sa spună de exemplu City United!?
Uite ca a aparut si primul prostovan, evident ddbist.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.