Știri din fotbal internațional
Argentina - Capul Verde, cel mai nebun meci de la Campionatul Mondial » Calificare dramatică venită în prelungiri
0
Columbia - Ghana, pentru optimile Campionatului Mondial: echipe de start
0
Mohamed Salah, în lacrimi după Australia - Egipt: „Trebuia să o fac”
0
Decizia privind ora de start la Mexic - Anglia, din optimile Campionatului Mondial
0
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
1
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
3
„Haos total! Tremură casa când trec utilajele”. Am mers pe șantierul STB să ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
Românii care, la comanda Iranului, au înjunghiat un ziarist la Londra au ...
Libertatea
Prezentați mereu faptul că Gigi împrumută clubul drept ceva negativ. De fapt, este o strategie foarte inteligentă, ca să fie sigur că recuperează măcar banii investiți în jucători, în eventualitatea în care clubul intră în faliment.
lasa ca a vandut meciul cfr-ului in vara ,a luat cel putin 1 milion sa bage jumiorii
Faliment, vorba unui clasic in viata: Cand fcsb da faliment, toata Romania se bucura!
Ca bine a zis Gigi Becali numindu-va circari și cancan iști. La Steaua(FCSB) unde sunt salariile plătite la zi, și nu salarii pe hârtie ca și la fc ***, e colaps financiar. La Las dinamos, unde jucătorii trăiesc și acum din banii luați pe luna martie( din mai pana în prezent toți au fost băgați în so aj tehnic pe salar minim pe economie) totul este lapte și miere, zilnic transfera nume răsunătoare, nume grele renunță la cluburi gen Mancerter City, Barcelona, Real Madrid doar ca să aibă onoare de a juca moka în groapă pentru culori și fani...jurnalism de tot rasul.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta este, ghinion, sa vanda jucatori, sa nu mai ceara preturi exorbitante!!! Si pana la urma sa nu le mai distruga carierele tinand de pret cum a facut de exemplu cu Radoi.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.