Alte știri din fotbal
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Gigi Becali a anunțat un nou transfer la FCSB: „Îl aduc pe bani mulți”
7
Știri din fotbal internațional
„Egoul nu-i permite! Cristiano, nu vrem să te ucidem, dar...” » Incredibil ce au scris portughezii despre Ronaldo, după eliminarea de la Mondial
0
SUA - Belgia, în optimile Campionatului Mondial » Două goluri în 120 de secunde
0
Selecționerul Portugaliei confirmă despărțirea: „Este sfârșitul unui ciclu”
0
„Nu urmăresc recordurile, ele mă urmăresc pe mine” » Cristiano Ronaldo, după eliminarea de la Mondial: „Portugalia nu câștigase nimic înainte”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Carina Giorgiu, balerina de 16 ani care a cucerit Opera din Paris: este ...
Libertatea
Patriotule!! Domnule din AUR !!! Cind ai fost in Magyar orszag ultima oara??? Sa vezi satele unde traesc romani De la Nyiregyhaza pina la Szeged la orice sat flutura drapelul vostru linga al lui Magyar orszag si EU Au scoli ..si peste tot e bilingual ..auzi frumosule *** da tu care distrugi cimitire si arzi drapele rosu alb verde.. Da tu care *** urlind sloganul mult iubit "afara.................din tara" Dute si convingete ca esti mai aproape ..EU am vazut ca am familie in satul si orasul de care vorbesc ...doar sint mindru ca nu am nimic de a face cu natia ta ca sint Canadian din 1988 si sint cetatean Magyar ...cetatean cu tine nu sint si nici nu voi fi ca Ceausescu mi a sters ca am trecut granita fraudulos..dar imi pierd timpul cu tine ..patriot verde...mai mult nu vreau sa te numesc ca o sa imi stearga commentul....fi mindru patriot ca in lumea larga sinteti cunoscuti *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
La ce scheleti au in echipa normal ca vroiau fault la fiecare atingere , le lipseste mult Tudor retras la manastirea din Pipera dar nu ai cum sa ai pretentia sa castigi cu doua suturi trase pe poarta cand adversarul clar te-a dominant tot meciul si a jucat "Victoria" la poarta ta . Cum se schimba *** in meciurile cu CFR si Sepsy , nu ii mai recunosti uita complet fotbalul. Noroc cu Vlad ,altfel asistam clar la o umilinta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sunt curios ce drepturi au romanii in ungaria. pana una alta, udemereu tot face si desface guverne. nu e de mirare ascensiunea AUR.
ah, balaj, alt monument de corectitudine.
baiatul e de la cluji. de inteles.
Nu era fault numai Fesnic arbitrul de casa al CCA a fluierat...plus ca voi sinteti niste *** ***..exact cum a zis Balaj ..lui Fesnit a scurs transpiratia in ochi si asa nu a vazut nici 11 m pt Sepsiszentgyorgy OSK
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
În orice campionat civilizat o echipă care face peste 30 de faulturi într-un meci termină cu 2 oameni lipsă! Dacă feșnic ăsta e arbitru atunci și sepsi joacă fotbal! De-aia a ajuns liga 1 de doi lei, cu burleni și astfel de arbitrii. Cum *** să faci un fault la 3 minute? Băi grozavule, ești o glumă proastă.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.