Comentarii (805)
lionforever
lionforever  •  25 Aprilie 2021, 23:27

E greu când se joaca pe teren fecesebeilor?

spartanul_1
spartanul_1  •  25 Aprilie 2021, 23:27
Postat de utilizator șters pe 25 Aprilie 2021, 23:26

Se spuneai mă ieri, când ti-am spus ca bate Craiova, pierdeți cu Sepși și terminați pe 3!? Iesi afara de aici fcsbist nevertebrat care nu îți respecți propriile provocări! :-))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

10209899427152560
Popa Lucian  •  25 Aprilie 2021, 23:26
Postat de cj666 pe 25 Aprilie 2021, 23:24

Hopaaaa.. greu cand nu joci cu surioarele

Lasaca joaca cfr cu fratiorii..... Atunci cand se dau astia la o parte va simtiti bine? Sepsi a jucat pentru cfr in seara asta. Probabil au avut prima consistenta in care a intrat si victoria de etapa trecuta

mario78a
mario78a  •  25 Aprilie 2021, 23:26

Paste fericit nea Gigi!!!!! Tine o tot asa , extraordinar rezultat!!!

utilizator șters
utilizator șters  •  25 Aprilie 2021, 23:26
Postat de hector13 pe 25 Aprilie 2021, 23:17

Ma bucur ca se mai sterge o echipa de pe lista de blaturi a FCSB-ului. Iar dupa meciul din deplasare de la Botosani se va mai sterge inca una. ***

Se spuneai mă ieri, când ti-am spus ca bate Craiova, pierdeți cu Sepși și terminați pe 3!? Iesi afara de aici fcsbist nevertebrat care nu îți respecți propriile provocări! :-))))

stoichkov10
stoichkov10  •  25 Aprilie 2021, 23:25
Postat de Popa Lucian pe 25 Aprilie 2021, 23:22

Cu cfr de ce nu joacă asa sepsi? Aaa pepsi joaca azi pentru cfr si se dau frumos la o parte impotriva lor.....

gigistle, echipa aia se cheama Sepsi OSK, putin respect,daca vrei

cj666
cj666  •  25 Aprilie 2021, 23:24

Hopaaaa.. greu cand nu joci cu surioarele

d.a.l
d.a.l  •  25 Aprilie 2021, 23:14
Postat de gogoas pe 25 Aprilie 2021, 23:08

Nu cred ca ungurii pot smulge un egal #

Gogule, le nimerești! :))

utilizator șters
utilizator șters  •  25 Aprilie 2021, 23:13
Postat de gogoas pe 25 Aprilie 2021, 23:08

Nu cred ca ungurii pot smulge un egal #

Un egal nu, da' 3 puncte da ! Ha-ha-ha.....he-he- ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

d.a.l
d.a.l  •  25 Aprilie 2021, 23:12
Postat de talpanzilla pe 25 Aprilie 2021, 23:10

"iiiiiiiiiiiiiii ce bucurie"

iiiiiiii!

  • 1
  • •••
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • •••
  • 81
Comentează