Comentarii (805)
doar..titi
doar..titi  •  25 Aprilie 2021, 23:37
Postat de noptiera pe 25 Aprilie 2021, 23:35

Prostovane, FC FCSB nu e Steaua București. Pe tine te cheamă Paul dar spui prietenilor că te cheamă Mihai? Steaua București a fost, este și nu poate fi decât echipa Armatei Române.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

d.a.l
d.a.l  •  25 Aprilie 2021, 23:37
Postat de orlick pe 25 Aprilie 2021, 23:35

Petrila a spus clar ca vrea sa câștige CFR. Urmează sa primească și medalie de campion.

Jocul FCSB-ului i-a dat dreptate. :))

dordor
dordor  •  25 Aprilie 2021, 23:35
Postat de Popa Lucian pe 25 Aprilie 2021, 23:32

Nu, vreau ca astia sa joace si cu ceilalti la fel, nu cu unii asa si cu ceilalti sa se dea la o parte

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bodystyle74
bodystyle74  •  25 Aprilie 2021, 23:35

Cand se joaca pe bune este greu. Astazi a dovedit-o sepsi ieri craiova.

cj666
cj666  •  25 Aprilie 2021, 23:33
Postat de fairplayromania pe 25 Aprilie 2021, 23:32

Botosani...Clinceni.... du-te bă si te plimbă . Cîti sateliţi vreţi sa aveţi ? Toată Liga ?

El asa,ar vrea. Ar fi singura lor sansa sa ia campionatul

10209899427152560
Popa Lucian  •  25 Aprilie 2021, 23:32
Postat de amadeus2021 pe 25 Aprilie 2021, 23:29

In loc sa recunosti ca echipa este de toata jena, vrei ca altii sa se dea la o parte? Mergi la culcare, suparat doamne, tare suparat!

Nu, vreau ca astia sa joace si cu ceilalti la fel, nu cu unii asa si cu ceilalti sa se dea la o parte

fairplayromania
fairplayromania  •  25 Aprilie 2021, 23:32
Postat de danielsam pe 25 Aprilie 2021, 23:29

Rusine sepsi echipa *** cu cfr s-au dat la oparte in meciul cu ei si azi Ziceai ca trag la titlu!!!Rusine!!!nu aveti valoare nici de buna ziua!!!

Botosani...Clinceni.... du-te bă si te plimbă . Cîti sateliţi vreţi sa aveţi ? Toată Liga ?

129405137609292
Ioan Adrian Serbu  •  25 Aprilie 2021, 23:32

Coltescu. ......,... instabil albitru.da penalty se sucește.....vrea se se arunce !!!!!se sucește.....asta e. ***........peste 20 de ani nu se mai uita nimeni la fotbal.ajungeti c***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bianconerri
bianconerri  •  25 Aprilie 2021, 23:31

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valeri__gazzaev
valeri__gazzaev  •  25 Aprilie 2021, 23:32
Postat de Eugen Pan pe 25 Aprilie 2021, 23:31

Craiova va castiga toate meciurile.o sa vedeti

Neaparat bateti joi. Restul treaba voastra :))))

  • 1
  • •••
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • •••
  • 81
Comentează